Jump to content
  • epicbet-banner1.png

Recommended Posts

Snooker German Masters klo 11.00

Wu Yize (25.) - Alexander Ursenbacher (88.)

Yize -2.5

2.20 (Veikkaus)

Yize pudotti eilen Mark Allenin joka oli todella kova paukku. Ursenbacher jätti Carterin nollille, joka oli päässyt suoraan toiselle kierrokselle. Tänään Ursenbacherin lento loppuu lyhyeen kun Yize voittaa ottelun lukemin 5-2. Siispä lapulle otetaan Yizen -2.5 voitto.

  • Tykkäys 1
Link to post
Share on other sites

Snooker German Masters klo 21.00

Yuan Sijun (39.) - Shaun Murphy (7.)

Murphy -2.5

2.25 (Unibet)

Murphylle ei nyt löydy pysäyttäjää, josta kertoo puhtaat 5-0 voitot Grahamista ja Un-Noohista. Yuan pääsi toiselle kierrokselle suoraan, jossa pudotti Muirin (78.) luvuin 5-2. Murphy johtaa keskinäisiä otteluita luvuin 4-1, ja vuoden sisään ovat kohdanneet kahdesti jotka Murphy on vienyt lukemin 5-2 ja 5-0. 5-2 riittäisi myös tänään, mutta jos Murphyn vire on samanlainen kuin eilen, niin myös 5-0 on mahdollinen.

 

  • Tykkäys 1
Link to post
Share on other sites

JALKAPALLO INTIA I-LIIGA 12:00

Churchill Brothers - Real Kashmir

Pelivalinta: Vierasjoukkue eka puoliaika yli 0.5 maalia @ 2.77 Pinnacle

Churchill Brothers (2) 19p, maaliero 20-9

Real Kashmir (5), 16p, maaliero 14-9

Sen verran hyvä kerroin tarjolla vieraiden ekan puoliskon osumasta, että lähtee pelilapulle. Kysessä on aika lailla tasavahvat joukkueet ja piste-eroakin on vain 3-pisteen verran joukkueiden välillä.

OIKEIN

Link to post
Share on other sites

Jalkapallo Eurooppa-liiga 22:00

Twente - Besiktas

Pelivalinta: Besiktas yli 1.5 maalia @ 2.30 Pinnacle

Twentelle ei riitä kuin voitto tässä matsissa ja Besiktasille ei välttämättä tasurikaan riitä jatkopaikkaan huonon maalieron vuoksi. Maalijuhlalle on siis hyvät saumat ja lähdetään rohkeasti hakemaan turkkilaisten kahta osumaa tähän otteluun. Twenten pelihuumori voi loppua jo hyvissä ajoin jos turkkilaiset saavat vaan ottelusta yliotteen.

Link to post
Share on other sites

Eurooppa-liiga / Jalkapallo

Anderlecht - 1899 Hoffenheim

Anderlecht Yli 1.5 Maalia @ 1.87 Coolbet

Alkaa 22:00

Anderlecht teki kolmessa edellisessä Eurooppa-liigan kotimatsissaan jokaisessa kaksi maalia. Joukkue pelasi edellisessä viime marraskuussa pelatussa kotimatsissaan lukemin 2-2 päättyneen tasurin Portoa vastaan. Hoffenheim hävisi edellisen Sporting Bragaa vastaan käydyn Eurooppa-liigan vierasottelunsa maalein 3-0. Tuota ennen joukkue kukistui Porton vieraana ottelun päättyessä maalein 2-0. Viime viikonloppuna Belgian pääsarjaottelussa Mechelenin lukemin 4-1 rökittänyt Anderlecht tekee tämän illan ottelussa vähintään kaksi maalia.

3-4

Link to post
Share on other sites

Snooker, German Masters

Yuan Sijun vs. Shaun Murphy klo. 21.00

Murphy voittaa, tekee isoimman breakin ja eniten satasia/2,20 Unibet

Kuten aiemmassa vihjeessä avattiin, niin Englannin Shaun Murphy on ollut hurjassa lyönnissä tämän Saksan turnauksen ja lähtee suurena suosikkina tähän kamppailuun.

Uskon, että Murphy voittaa selvästi ja tekee ainakin yhden satasen minkä pitäisi riittää Sijunin kaatamiseen sekä vedon osumiseen. Kiinalaiselta en yhtään satasta odota.

Link to post
Share on other sites

Pöytätennis, Setka Cup

Buianover - Lukianevych

Buianover Voittaa 1. Erän Vähintään 5 Pisteen Marginaalilla

Vedonlyöntitoimisto: Bet365

Kerroin: 4.33

Alkamisaika: 22:05

- Setka Cupin puolella kohtaavat Buianover sekä Lukianevych. Buianover lähtee tähän otteluun kertoimissa pienoisena suosikkina 1.61 kertoimella mutta saisi lähteä kyllä mielestäni vielä suurempanakin suosikkina tähän otteluun. En näe tässä ottelussa nimittäin pöydällä kuin yhden pelaajan ja se on Buianover joka on jokaisella osa-alueella pelaajista parempi. Buianover on näiden pelaajien keskinäisiä otteluita vienyt nimiinsä kovalla prosentilla ja uskon heti jo avauserässä Buianoverin ottavan luulot pois selvällä vähintään 11-6 erävoitolla.

Link to post
Share on other sites

Pöytätennis, Setka Cup

Levshyn - Zholubak

Zholubak Voittaa 1. Erän 2 Pisteen Marginaalilla

Vedonlyöntitoimisto: Bet365

Kerroin: 7.00

Alkamisaika: 22:20

- Setka Cupin puolella kohtaavat Levshyn sekä Zholubak. Levshyn lähtee tähän otteluun jättiluokan suosikkina 1.14 kertoimella ja ansaitusti. Levshyn on näistä kahdesta pelaajasta auttamatta parempi mutta ei Zholubak ole kuitenkaan mikään heittopussi, ja on etenkin viime otteluissaan pelannut todella hyvin ja keskinäisissä kohtaamisissakin laittanut Levshyniä hyvin ahtaalle tappioista huolimatta ja usein nähty jatkopalloja erissä. Uskon Zholubakin vahvan vireen jatkuvan tässä isona altavastaajana ja ensimmäisen erän kääntyvän lopulta todella tiukkojen vaiheiden jälkeen Zholubakille joko 9-11 tai vasta jatkopalloilla.

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Jalkapallo 22:00 UCL Bayern Munchen - Celtic Pelivalinta: Jamal Musiala syöttää maalin @ 4.60 PAF Kotijoukkue tehnee 3,4 maalia tänä iltana. Luulisi että tällä kertaa myös Musiala antaa sen maaliin johtavan syötön. 
    • Jalkapallo 19:45 AC Milan - Feyenoord  Pelivalinta: Rafael Leao syöttää maaliin @ 3.90 PAF Milan tulee viemään tämän ottelun 2,3-0 joten eiköhän Leao ole alustamassa ainakin yhden maalin. Hyvä kerroin tarjolla! 
    • Tennis, Rio De Janeiron ATP-turnaus Mariano Navone vs. Roberto Carballes Baena klo. 22.40 Yli 2,5 erää/2,43 Unibet Argentiinan Mariano Navone on todellinen massakenttäspesialisti ja kohtaa Rion ATP-500 -turnauksen avauskierroksella Espanjan Roberto Carballes Baenan. Espanjalainen on parantanut pelaamistaan kovilla kentillä, mutta massakenttä on espanjalaiselle kuitenkin se paras alusta. Jostain syystä tässä ottelussa Navone on kertoimien puolesta jättimäinen suosikki ja varmaan voittaakin ottelun, mutta uskon silti, että kolmessa erässä voittaja vasta ratkeaa.
    • Tennis, Dohan ATP-turnaus Novak Djokovic vs. Matteo Berrettini klo. 18.00 Yli 2,5 erää/2,50 Unibet Novak Djokovic palaa kentille sitten luovutetun Australian avointen välierän ja kohtaa ATP-500 -tason turnauksen avauskierroksella Dohassa Matteo Berrettinin. Ottelusta voidaan odottaa tasaista vääntöä, sillä vastakkain on kaksi vahvaa pelaajaa. Yksi tiebreak erä ei isosti yllättäisi ja tiebreakeissa Berrettini on yleensä vahva, joten kolmieräinen taisto on mukava vihjata.
    • PGL Cluj-Napoca PK: 3DMAX - SAW | 3DMAX -1.5 | 1.76 (Veikkaus)   PK: MOUZ - Virtus.pro | Yli 2.5 karttaa | 2.06 (Pinnacle)
×
×
  • Create New...