Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Varmaa rahaa pitkästävedosta!!!


Recommended Posts

  • Vastaukset 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Epäilyistä huolimatta olen kyllä nämä laput tehnyt.On kyllä alkanut nämä MM-kisojen veikkaukset menemään päin persettä.Jospa tänään haettaisiin vähän rahaa pelikassaan näillä:

19 merkki 1

35 merkki 1

57 merkki 2

panos 20e kerroin 17.46

tulosveto

suomi-tsekki

2,3 - 3

panos 5e

jos nyt ei osu niin lopetan veikkaamisen.

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • Koripallo Euroliiga klo 21:45 Barcelona - Crvena Zvezda Pelivalinta: Crvena Zvezda ML Kerroin: 2,57 Pinnacle Tänään pelataan ensimmäinen pudotuspeliottelu Euroliigassa, jossa Barcelona kohtaa Crvena Zvezdan. Barcelona on ollut tällä kaudella Euroliigassa heikossa vireessä. Kotiotteluissakaan peli ei ole ollut yhtä vakuuttavaa kuin aiemmilla kausilla. Crvena Zvezda on puolestaan yllättänyt hyvillä peliesityksillä, etenkin kotikentällä joukkue on ollut mainiossa vireessä, mutta vieraskentilläkin on hyviä voittoja tullut. Odotan tasaväkistä kamppailua, jossa marginaalit pienet. Ennakkoon odotetaan melko vähäkorista kamppailua. Mielestäni Barcelona on asetettu turhan selkeän suosikin asemaan.
    • Jalkapallo:Belgia Jupiler League klo:21:30 Genk - Charleroi Genk @1.78 Unibet Belgian futiksesta kotijoukkue Genkin voittoa testiin. Conference lohkoa.Tässä lohkossa pelaa 6 joukkuetta,josta 1 pääsee pudotuspeleihin.Genk johtaa tätä lohkoa ja on suurin suosikki menemään jatkoon.Genkin takana parinpisteen päässä hengittää Liege sekä Westerloo,joten voitto tästä olisi Genkille tärkeä ottaa. Genk on hyvä kotijoukkue,kun puolestaan Charleroilla on vieraspelit viimeaikoina menneet huonosti.Genk on suosikki ja uskoisin sen ottavan voiton tästä kotikenttä edunturvin.
    • Jalkapallo:Belgia Jupiler League klo:21:30 St.Liege - Royal Antwerp Ottelussa tuomitaan rangaistuspotku @3.30 Unibet Belgian futiksesta pilkkua testiin. Conference lohkoa ja kotijoukkue St.liege on 28 pisteellä sijalla 8 sekä vierasjoukkue Antwerp 21pst sijalla 10.Lohkosta 1 joukkue pääsee pudotuspeleihin ja paremmat mahdollisuudet siihen on St.Liegella.Lohkoa johtaa Genk,joka on 2.pst Liegen edellä. Joukkueet kohtasi viimeksi 15.3 ja silloin ottelu päättyi tasatulokseen 1-1 Antwerpin kotikentällä.Ottelussa nähtiin myös pilkku,jonka Liege missasi. Ottelun tuomitsee Verboomen,joka oli myös edellisessä joukkueitten keskinäisessä kohtaamisessa päätuomarina.Pilkku voi olla myös tänään lähellä tässä kohtaamisessa,joten otetaan kokeiluun.
    • Liiga 17:00  Tappara - Ilves Valinta: Alle 5.5 maalia / 1,76 @ Unibet Varmasti monelle on tullut ainakin pienenä yllätyksenä Ilveksen johto, mutta sitä osasi tuskin odottaa kukaan kakkospeliin, että Ilves murskaa pelin 6-0. Tappara on pistänyt ketjuja uusiksi ja tänään se on käytännössä pakkovoiton edessä. Yleensä tuollaisen tuloksen jälkeen painotetaan tarkkaan virheitä välttävään oman pään peliin ja kovaan taistelupelaamiseen. Tämä johtaa usein siihen, että lukemat pysyvät maltillisena. Kauden mittaan keskinäisten maaliodottamat ja määrät ovat menneet aika 50-50 overin ja underin väliä, mutta uskon, että pelin tärkeys heijastuu tänään maalimääriin. 
    • Tilanne 20.4. vihjeiden jälkeen:       Vihjemäärä Oikein Void Väärin Palautus-% netto   1.   Nagamori30 12 10 0 2 153,10 % 69,37 € ▼ 2. ✰ j00le 4 2 0 2 99,51 % -0,20 €   3.   Pasanen67 2 1 0 1 93,60 % -1,37 €   4. ▼ VLA 24 11 0 13 94,59 % -12,59 € ▼ 5. ▲ JapBet 2 0 0 2 0,00 % -12,90 €   6. ▼ Oksanen94 31 7 0 24 88,56 % -18,09 € ▼ 7. ▼ Quutamo15 8 2 0 6 65,54 % -21,03 € ▼ 8. ▼ Henksteri 8 3 0 5 68,61 % -27,45 €   9. ▼ Snooker 37 12 1 24 85,03 % -43,45 € ▼ Yhteensä 128 vihjettä (48 - 1 - 79) netto -67,71 € ▼ palautus 93,45 % ▼
×
×
  • Create New...