Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Recommended Posts

-- Japani Baseball: NPB --

klo:07:00

Chiba Lotte Marines - Fukuoka SoftBank Hawks -- 2 -- 1,69 -- Pinnacle (Tulos: 1-4)

Lotte Marinesilla avaussyöttäjänä vasenkätinen Yuji Yoshimi (3,68ERA) ka.14,2 inningsiä, 3 annettua home runia ja 9 vapaataivalta, strike outeja 9. Fukuokalla on myös vasenkätinen aloittaja, Kenji Otonari (3,51ERA), ka.25,2 inningsiä, ei annettuja homeruneja sekä 6 vapaataivalta, strike outeja on 17. Syöttäjäetu on Fukuokan hyväksi.

Lyöjät olleet tasaisia joukkueilla, joten ei oikein eroja voi sieltä hakea. Fukuoka voitti viime kohtaamisen 3-0, kun heillä oli syöttäjäetu, tänään heillä on myös parempi aloittaja ja uskon Fukuokan hoitavan ottelun edukseen.

Link to post
Share on other sites

Nyt löyty edellistäkin parempi kohde ja paremmalla kertoimella !

-- NPB --

klo.07:00

Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes -- 2 -- 1,73 -- Pinnacle (TULOS: 3-12)

Nipponilla aloittaa surkea Masuru Nakamura (7,31ERA), 3 tappiota/3 aloituksessa, ka.16 inningsiä, 2 päästettyä home runia, 7 vapaataivalta ja vain 5 strike outia on kaveri tehnyt. Orix Buffaloesilla aloittaa Brandon Dickson (2,42ERA), ka.26 inningisiä, 4 annettua home runia, 7 vapaataivalta ja 16 strike outia. Selvä syöttäjäetu Orix Buffaloesin kannalta.

Ham Fightersien yksilölliset lyöjätilastot Orixin vastaavaa vähän paremmat, vaikka Orix on tehnytkin tällä kaudella 20 juoksua enemmän kuin Ham Fighters. Syöttäjäetu on vain niin selvä, että Orixin tappio olisi suorastaan järkytys.

Link to post
Share on other sites

-- NPB --

klo:07:00

Seibu Lions(-1,5) - Rakuten Golden Eagles -- 1 -- 2,04 -- Pinnacle (TULOS:8-4)

Lions: Syöttäjänä Ken Togame, (3,21ERA), Lions on 3-1, kun hän on aloittanut heittäjänä.

RGE: Syöttäjänä Yasunori Kikuchi, (9,00ERA), Eagles on 0-3, kun Kikuchi aloittanut. Häviää aika lailla kaikissa tilastoissa Togamelle.

Eilen Seibu Lions murskasi Eaglesin (15-1). Tänään Lionsilla heikompi syöttäjä, mutta silti paljon vieraita parempi. Uskon, että Seibu Lions voittaa selvästi ja että ottelussa nähdään paljon juoksuja.

(Suositus, Buffalo ja Seibu isommalla tuplana ja sitten millä kärsii niin triplana sisään koko rivi)

Link to post
Share on other sites

La Liga: Real Betis - Deportivo La Coruna

Valinta: 2

Kerroin: 4,00 @ Unibet

Deportivo lähtee veitsi kurkulla taistelemaan sarjassa pysymisestä. Betiksellä on viimeisestä kymmenestä matsista voittoja vain 3, tasureita 4 ja turpiin on tullut kolme kertaa. La Coruna on ottanut viimoisesta kymmenestä matsista neljä voittoa, kaksi tasuria ja neljä kertaa turpiin. Huomioitavaa on, kuitenkin se. Että Deportivon neljä voittoa on viimeisestä viidestä pelistä ja liekit on kovat tällä hetkellä. Myös over 3,5 on kannattava vaihtoehto!

Lisää päivän vihjeitä: Tsekkaa allekirjoituksen linkki!

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • 19:30 Como - Parma Comojärven hulppeissa maisemissa viimekauden yllättäjä, ja neljänneksi sijoittunut Como haastaa viime kaudella keskikastissa viihtyneen Parman. Como pelasi viime viikolla chämppäriä, kun taas Parma on saanut huilata yli viikon ja valmistautua tähän matsiin. Como on luonut maaliodottomaa noin 1,83 per matsi mutta tehnyt 2,33 maalia. Parma taas on ollut hyökkäyspäässä koko sarjan surkein toistaiseksi ja maaliodottomaa on kertynyt noin 0,61 per matsi. Parman hyökkäysodotus tässäkin pelissä jää alle 0,6 ja Comolta odotan noin 2,25. Como on big chances listalla sijalla 14/20 ja Parma pitää peräpaikkaa tällä listalla.    alle 3 maalia @1,92 @coolbet  
    • Lentopallo, EM-Kisat Viro - Belgia Belgia -2.5 Erää Vedonlyöntitoimisto: Unibet Kerroin: 2.04 Alkamisaika: 20:00 - Viro sekä Belgia kohtaavat EM-Kisoissa. Belgia selvästi parempi jokaisella osa-alueella ja maailman yksi parhaimmista ellei paras hakkuri Reggers tulee tässä pelissä tekemään valtavasti tuhojaan. jopa pientä ylikerrointa tarjolla sillä itse näen tämän siellä 1.7~ paikkeilla.
    • Käsipallo, Superliga Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk Yli 60.5 Maalia Vedonlyöntitoimisto: Bet365 Kerroin: 1.85 Alkamisaika: 18:00 - Käsipallon Superligan puolella kohtaavat Stal Mielec sekä Wybrzeze Gdansk. Paljon maaleja lähdetään otteluun hakemaan näiden kahden joukkueen välillä, viime kauden kahdessa kohtaamisissa nähtiin 64 sekä 67 maalia, Gdanskin tämän kauden avauksessa maaleja tuli myöskin 67. Gdansk viime kauden 3. sijan nappasi itselleen ja on tunnettu nimenomaan kovasta hyökkäyksestään sekä kovalla temmolla pelaamisesta mutta omiin tulee yksinkertaisesti liikaa maaleja joka kostaantui isosti joukkueelle viime kaudellakin. Gdanskia on lupa odottaa tälläkin kaudella sarjan kärkipäähän siinä missä Stal Mielec keskikastin porukoita. Uskon vahvasti vauhtia ja maaleja tässä ottelussa nähtävän sillä puolustus ei kummankaan joukkueen vahvuuksiin kuulu ja edelliskauden kaksi keskinäistä kohtaamista siitä myös todisteena.
    • Pöytätennis, Setka Cup Obishchenko - Holoborodko Holoborodko Vedonlyöntitoimisto: Bet365 Kerroin: 1.83 Alkamisaika: 12:05 - Setka Cupin puolella kohtaavat Obishchenko sekä Holoborodko. Kertoimet on asetettu tähän otteluun tasabookiksi mutta hyvin vaikeaa on kyllä olla näkemättä Holoborodkoa suosikkina otteluun. Holoborodko pelannut erinomaisesti viime otteluissaan marssien lähes voitosta voittoon ja tulee tähänkin otteluun 3 ottelun voittoputkessa. Holoborodkon syöttöpeli on ollut vakuuttavaa ja uskon sen olevan tässäkin ottelussa Obishchenkoa vastaan avain voittoon sillä Obishchenko ei varsinaisesti ole loistanut palautuspelissä.
    • Jalkapallo:Ranska Ligue 2 klo.21:45 Red Star - Metz btts @1.85 Unibet Ranskan 2.ligasta otetaan maalit molemmille kokeiluun. Kuudennet ottelut tänään molemmille.Ihan mukavasti on molemmilla toistaiseksi pelit menny.Metzin tappiosarake näytää 0,eikä Red Starillakaan ole kuin 1 häviö. Maaleja on molempien peleissä saatu hyvin.Metzin 4:ssä pelissä 5:stä on molemmat joukkueet maalin tehny.Red Starin 3:ssa edellisessä molemmat joukkueet onnistuneet laittamaan pallon verkkoon. Unkan @1.85 on ihan mainio molempien osumasta ja laitattaa kyllä merkin siihen.  
×
×
  • Create New...