Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Recommended Posts

Ens yön tripla ja kerrointa yhteensä 5.68 @Unibet

Houston Rockets - New York Knicks | Houston Rockets -8.5 1.91 Unibet

New Orleans Saints - Baltimore Ravens | New Orleans Saints 1.70 Unibet

Florida Panthers - Minnesota Wild | Minnesota Wild ML 1.75 Unibet

-Houston maistuu muutenkin Knicksiä vastaan tuolla tasoituksella mutta kaupan päälisiksi Howard saattaa olla mukana ensi yönä.

-Saints alkaa pikkuhiljaa olla pakkovoiton edessä mikäli mielii pleijareihin mukaan. Seattle ja Detroit ovat 7 voitossa kun Saintseilla niitä on 4, Saintseilla yksi ottelu vähemmän pelattuna. Saintseilla ei merkittäviä poissaoloja ja on edellisillä kausilla ollut hyvä kotijengi.

E: Houstonilta Howard ja Beverley out. Beverleyn poissaolo hieman vaikuttaa Houstonin ennusteesen.

Link to post
Share on other sites

13600179.jpg?34bfb992812b1fac2a61d684975

Siinäpä yön lappu, viimeset lantit pelitililtä kehiin. Mikäli kusee niin seuraava lappu lähtee ensi vuoden puolella tenniksen merkeissä.

Semmoset pienet perustelutkin tietysti että Knicksiltä Carmelo Anthonyn ei odoteta pelaavan ja vaikka Dallas ollu vähän heikko muutamas viime pelis niin selvästi parempi joukkue kuitenkin.

Timberwolveseilla on tällä hetkellä vajaa roster kun startereista Martin, Pekovic, Rubio ovat varmasti poissa. Kyseenalaisia myös Williams ja Turiaf.

Link to post
Share on other sites

Tehdäänpä vielä poikkeus ja laitetaan illaksi yksi NFL lappu tulille. Omia valintojani ovat Giants, Patriots, Bengals ja Texans. Veikkaukselta saa kyseisille joukkueille muita bookereita parempia kertoimia. Varmaankin kinkkisin noista on Patriots joka saa tänään kovan vastuksen, mutta Patriotsin hyökkäys on tällä hetkellä varmaankin koko liigan paras joten täydet mahdollisuudet voittoon on kun Brady niin kovassa iskussa on ollut.

13605866.jpg?fdfcd34431ea55d846d17bc0a70

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Esports World Cup PK: Luminosity - Spirit | Ottelun Kierrostasoitus - Spirit -10.5 | 2.05 (Coolbet)   PK: Aurora - M80 | Ottelun Kierrostasoitus - M80 +6.5 | 1.98 (Coolbet)   PK: BIG - G2 | BIG | 2.80 (Coolbet)   PK: Falcons - Astralis | Falcons 2-0 | 1.90 (Coolbet)   PK: Legacy - FaZe | Legacy | 2.00 (bet365)
    • Yleisurheilun EM 110m miesten aitajuoksu    Voittaja: Just Kwao Mathey kerroin 2.30@coolbet   Ranskalainen oli suosikki jo ennakkoon ennen kilpailua kauden tasaisella ja varmalla suorittamisella. Välierässä paineli eleettömästi erävoittoon hyvällä ajalla ja reserviin jäi varmasti reilusti. Muilla erävoittajilla selvästi tiukempaa ja hyytymisen merkkejä loppua kohden. Pisin palautumisaika ensimmäisestä erästä ja takuulla iskukykyisin finaalissa ja ilman haaveria Euroopan mestari.
    • MLB klo 22:45 San Francisco Giants - Houston Astros Pelivalinta: 1.vuoropari TASAPELI Kerroin: 1,78 Epicbet Houstonilla aloittaa syöttäjänä King, joka on pelannut varsin hyvin. San Fransiscon aloittavat lyöjät eivät ole ihan kaikkein kovimpia, joten juoksut on tiukassa ottelun alussa. Giantsilla syöttäjänä Houser, joka on mielestäni tilastoja parempi syöttäjä. Tilastot eivät vakuuta tältä kaudelta, mutta kelpo syöttäjä kyseessä. Houstonin lyöjillä myös heikot tilastot Houseria vastaan. Odotan että avausvuoropari päättyy tasapeliin, todennäköisimmin 0-0 lukemiin. VÄÄRIN
    • Yleisurheilu EM moukarinheitto klo 21:45 Fantini, S - Jacobsen, K Pelivalinta: Jacobsen, K Kerroin: 2,30 Unibet Suomalaisten kanssa mitaleista tiukimmin taistelevat Fantini ja Jacobsen. Jacobsen oli hyvä karsinnoissa ja on tällä kaudella heittänyt hyviä heittoja. Omaa potentiaalia heittää finaalissa sinne 73-75m paikkeille. Fantini on parhaimmillaan myös erinomainen heittäjä, mutta ei ole tällä hetkellä aivan parhaimmillaan, josta osoituksena karsinnan varsin heikko ~70m tulos. Onnistumisella Fantinilla toki mahdollisuudet todella korkeallekin. Mielestäni Jacobsenin kerroin Fantinia vastaan on hieman liian korkea. VÄÄRIN
×
×
  • Create New...