Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Yläkautta alas ja sitä kautta takas


Recommended Posts

Morjens Vihjeparatiisin väki. Minä täällä taas vetojen ihmeellisessä maailmassa. Miten se vedonlyönti aina vaan vetää puoleensa kuin pillu saamatonta? Tällä kertaa ideana lähtee ihan järjettömään nousuun. Laitetaan seurantaa sit tähän ketjuun. En avaa pelejäni sen enempää tässä kuin chatissakaan.

Päivän pelit 12.10.

Dynamo Moskova - Slovan Bratislava 1, Kerroin 1,65 Bet365 

HK Vitjaz - Zagreb 1, Kerroin 2,10 Bet365

Oskarshamn - Pantern 2, Kerroin 4,25 Bet365

 

Singlet panokset 100e/kpl x3

Tuplat panokset 50e/kpl x3

Tripla panos 25e/kpl x1

 

Vedot yhteensä 475e

Link to post
Share on other sites

Jatketaan tän päivän vedoilla. Eli taas olisi 3 ottelua tiedossa.

Brynäs - Leksands 2, kerroin 7.5 Bet365

Lada - Amur 1, Kerroin 2.15 Bet365

Novgorod - Omsk 1, Kerroin 2.4 Bet365

Singlet 3*100e

Tuplat 3*50e

Tripla 1*25e

Vedot yhteensä 475e

  • Upvote 2
Link to post
Share on other sites

Herran jumala mikä alku blogille!!!!! Kaks päivää ja puhdasta profiittia 4267.75e

Nasahti sitten jackpotti, ku kaikki kohteet piti.

Singleistä 750e+240e+215e=1205e

Tuplista 806,25e+900e+258e=1964,25e

Triplasta 967,5e

Blogin aloittamisesta:
 

Panokset 950e

Palautukset 5217,75e

Tuotto 4267,75e

 

Jatketaan taas huomenna ;)

Link to post
Share on other sites

Jatketaan suoraan betit. Säilytetään samalla tasolla vielä isoista nousuista huolimatta.

Sport-Jukurit 2, kerroin 3.25 bet365

Iserlohn-Munchen 1, kerroin 2.60 bet365

Wolfsburg-Schwenninger 1, kerroin 1.6 bet365

 

Singlet 100ex3

Tuplat 50ex3

Tripla 25e

 

Good luck!

Link to post
Share on other sites

Pistetään vielä huomiselle yks ottelu kupongille mukaan.

BIK Karlskoga - MODO 2, kerroin 2.60 bet365

Single 100e

Tuplat muiden kohteiden kanssa 50ex3

Triplat 25ex3

Kvartetti 12.5e

Yhteensä panokset edellinen lappu+tämä lappu 812.5e

Nyt jännätään suuresti!

Link to post
Share on other sites

Tänää jatketaan liigalla. Oon nyt mökkeilemässä, niin ei matkapuhelimel jaksa kirjoittaa ihan auki tätä, mut pelit pelataan bet365:lla ja kertoimet näät sieltä.

Pelataan seuraavat pelit:

HPK 1

Ilves 1

Tappara 2

Jyp 2

Singlet: 100e

Tuplat 50e

Triplat 25e

Kvartetti 12.5e

Yhteensä 812.5e

Palautukset: 215e
 

Tulos: -597.5e

 

Hyiv vittuuu

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Yleisurheilun EM 110m miesten aitajuoksu    Voittaja: Just Kwao Mathey kerroin 2.30@coolbet   Ranskalainen oli suosikki jo ennakkoon ennen kilpailua kauden tasaisella ja varmalla suorittamisella. Välierässä paineli eleettömästi erävoittoon hyvällä ajalla ja reserviin jäi varmasti reilusti. Muilla erävoittajilla selvästi tiukempaa ja hyytymisen merkkejä loppua kohden. Pisin palautumisaika ensimmäisestä erästä ja takuulla iskukykyisin finaalissa ja ilman haaveria Euroopan mestari.
    • MLB klo 22:45 San Francisco Giants - Houston Astros Pelivalinta: 1.vuoropari TASAPELI Kerroin: 1,78 Epicbet Houstonilla aloittaa syöttäjänä King, joka on pelannut varsin hyvin. San Fransiscon aloittavat lyöjät eivät ole ihan kaikkein kovimpia, joten juoksut on tiukassa ottelun alussa. Giantsilla syöttäjänä Houser, joka on mielestäni tilastoja parempi syöttäjä. Tilastot eivät vakuuta tältä kaudelta, mutta kelpo syöttäjä kyseessä. Houstonin lyöjillä myös heikot tilastot Houseria vastaan. Odotan että avausvuoropari päättyy tasapeliin, todennäköisimmin 0-0 lukemiin. VÄÄRIN
    • Yleisurheilu EM moukarinheitto klo 21:45 Fantini, S - Jacobsen, K Pelivalinta: Jacobsen, K Kerroin: 2,30 Unibet Suomalaisten kanssa mitaleista tiukimmin taistelevat Fantini ja Jacobsen. Jacobsen oli hyvä karsinnoissa ja on tällä kaudella heittänyt hyviä heittoja. Omaa potentiaalia heittää finaalissa sinne 73-75m paikkeille. Fantini on parhaimmillaan myös erinomainen heittäjä, mutta ei ole tällä hetkellä aivan parhaimmillaan, josta osoituksena karsinnan varsin heikko ~70m tulos. Onnistumisella Fantinilla toki mahdollisuudet todella korkeallekin. Mielestäni Jacobsenin kerroin Fantinia vastaan on hieman liian korkea. VÄÄRIN
    • Tennis Cincinnati klo 17.00 Vukic Alexander (101.) - Blanch Darwin (221.) Vukic voittaa 1.65 (Veikkaus) Vukic kohtaa nuoren 18v ikäisen Blanch Darwinin. Vukicin kokemus kääntää ottelun hänelle ja nuori Darwin saa hakea vielä pari vuotta lisää kokemusta Challenger turnauksista, jotta voittoja alkaa tulla myös ATP tasolla. Vukic voitto lapulle, ehkä myös pelitasoitus -3.5 sopisi tähän.  
×
×
  • Create New...