Jump to content

Tilastot

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10.02.2024 in Posts

  1. NBL, Koripallo S.E Melbourne Phoniex - Tasmania Jackjumpers Vihje : Alle 181.5 pistettä 1.85@ Coolbet 8:30 Nämä joukkueet ovat toki viime aikoina pelanneet suht suuri pisteisiä pelejä, mutta ikinä eivät ole vastakkain tehnyt yli 181 pinnaa. Tässäkin kun pelataan vain se 4x10 niin aikaakaan ei ole samalla tavalla kuin esim NBAssa, toki tässä sarjassa välillä saa niin helppoja vihellyksiä, mikä sitten johtaa suuriin pistemääriin. Mutta itse en usko että tässä pelissä molemmat pystyy tekemään 90 pinnaa.
    2 points
  2. eikös nää mene Voidiksi/veto mitätöidään jos ei ole aloituksessa? ja eihän KDB nimee ole edes noissa vetokohteissa sen jälkeen ku kp:t tuli julki.
    1 point
  3. Jääkiekko klo 18.00 Liiga HPK - Lukko 1.erän voittaja: Lukko 2.20 (Veikkaus) Eilen HPK pelasi HIFKiä vastaan ja hävisivät. Lukolla ollut edellinen peli keskiviikkona, joten lepoedun vuoksi Lukon ensimmäisen erän voittoa lapulle. Myös motivaatio puoltaa Lukkoa, sillä paikka ei ole vielä 10 sakissa mitenkään varmaa, kun taas HPK on HPK. HPK:lla ei siis mitään panosta enää loppukauden peleihin.
    1 point
  4. Jääkiekko klo 17.00 Mestis Ketterä - K-Vantaa 1.erän voittaja: Ketterä 2.05 (Bethard) Ketterä kotonaan kertoimien valossa reiluhko suosikki, ja sijoitus sarjataulukossa on 2. K-Vantaa on sijalla 8, ja heillä oli eilen vierasmatsi Joensuussa, joka meni jatkoajalle. Tänään voi olla vähän hapokkaat jalat, ja kun Ketterä on pelannut edellisen pelinsä keskiviikkona, niin lepoetuakin on pari päivää vieraisiin verrattuna. Luotetaan siihen että Ketterä ottaa heti eka erässä luulot pois ja voittaa sen hyvällä kertoimella.
    1 point
  5. Toronto Raptors - Houston Rockets 02:30 Toronton kotiotteluista 61% päättyy underiin kun sitä peilaa vedonlyöntimarkkinan total points kohteeseen. Toronto myöskin hyvin todennäköisesti tulee ottelua kontrolloimaan ja Toronton pelityyli ei ole päästä päähän vauhdilla. Rockest toki teki 129 pinnaa Pacersia vastaan, mutta Toronto ja Pacers ovat pelintemmossa lähes ääripäät. alle 237,5 pistettä @1,70 @unibet
    1 point
×
×
  • Create New...