Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Recommended Posts

Morooo, nyt korvat hörölle!

Melkein neljä vuotta vpssä alkaa olla täynnä ja nyt on eletty aikalailla vuosi jos toinenkin hiljaiseloa vihjeiden suhteen, pokerin viedessä voiton vedonlyönniltä. Nyt kuitenkin on alkanut taas poltella palata tänne vpseen tipsaamaan ja alkaa jälleen voittamaan myös vedoilla. Minulle tarjoutuikin siihen oiva mahis , kun Nordicbetiltä löysin käyttämättömän 100% bonuksen 100e talletukseen asti. Huomenna tilin napsahtaessa lähtee 100e talletus Nordicbetille ja 200e vedonlyöntikassalla lähdetään tavoittelemaan minimissään nyt kiloa ainakin. Aion kirjoitella tänne päivittäin pelejäni ja panostaa niihin viisaasti, toisinkuin lahden MM-topicissa... Aion myös lisätä kylkeen joitain perusteluja , joten täältä voit myös sinä poimia mieluisat betsit itselle :) Yleisurheilun timanttiliigakin kolkuttelee jo ovella, ja tavoitteena olisi että silloin olisi jo varsin mukavasti kassaa ja bonarin kierrätykset kierrätelty, ja sieltä sitten hakea hieman isompia voittoja vielä. Otahan seurantaan, jos olet joskus edes minulta saanut yhden hyvän tipsin tai mikäli muuten vain kiinnostaa kuinka tällä kertaa käy kassan .. :) Tavoitteena olisi tehdä tästä voittava blogi ! 

  • Upvote 4
Link to post
Share on other sites

Pelit käynnistyivätkin ilman bonusta, sillä 100% bonusta ei napsahtanut tallettaessa tilille, enkä jaksa odottaa aamuun että saisi chatista kysyä mihin tämä jäi... Eli 100e kassalla lähdetään liikkeelle ja ensimmäisenä lapulle päätyikin kohde, jolla napsitaan se 200e mutta ilman kierrätysvaatimuksia.

 

Live: Houston Rockets-Oklahoma City Thunder O218.5 kerroin 1.89@Nordicbet panos 100e

Link to post
Share on other sites

Eilinen underi kusahti ja luulin kassan menneen siihen... sain kuitenkin bonarin jälkikäteen lisättynä ja tämän päivän vetoja tässä:

Vermo L5 Pipareemo-Robella valinta 1 kerroin 1.90 panos 25e

L6 Blue Chocolate-Downtown joey valinta 1 kerroin 1.98

L7 Gisela Luxi-Enrico la Renta valinta 1 kerroin 1.82 panos 25e

L8 Olivia Trott-Downander valinta 1 kerroin 1.90 panos 25e

Live Anadolu Efes(-11.5)-Olympiakos valinta 1 kerroin 1.91

Solvalla Race 7 winner Oceanic clearance kerroin 2.30 panos 100e

 

Kassaa tällä hetkellä siis 230e ja bonusta kierrätetty 48% hyvä päivä raveissa tänään :)

Link to post
Share on other sites

Lisää betsiä liveen:

Darussafaka-Real Madrid 3rd quarter o39.5 kerroin 1.84 panos 60e

Darussafaka-Real Madrid match total O158.5 kerroin 1.89 panos 70e

 

Lipsahdettiin sit tyhmään vetoon sivussa joka ei ees vieny kierrätystä eteenpäin....

Race 9 solvalla Top3 Coldtown panos 100e kerroin 1.55 ......

Koitetaan ottaa tuo typerä sijoittumispeli takaisin tällä:

H3H Solvalla Race 10 Neutron Broline-Axel Wadd-Dark Xray valinta 1 kerroin 1.90 panos 110e

 

Typerä tuo sijoittumispeli @1.55 kun se ei edes vienyt kierrätyksiä eteenpäin, mutta onneksi overit napsu löysään ja H3H myös nippanappa osui.... kassassa 342e ja 88% kierrätetty :thumbup: 

Link to post
Share on other sites

Livestä poiminta, viimeiseen erään menossa italian naisten lentis...

Modena-Conegliano valinta 2 kerroin 1.81 panos 142.06e

Ja lisäbetsinä Modena -6.5 vika erä @1.52 100e

 

 

hyi vittu tuo Conegliano.. onneks modena tasotuksilla toi 52e takas.... mut -90e silti näihin... Noh nyt on kierrätys kierrätetty ja 252e kassa :) 

Muguruza-Kontaveit erä 3 peli 4 Kontaveit hold @1.39 panos 100e

La Coruna-Real Madrid o9.5 kulmaa kerroin 1.47 panos 190e  9 kulmaa.. ois vaatinu 1 kulman 17 minuuttiin mutta ei.. :dash: 

 

Kokeillaan 01:00 alkavaan wizards-Hawks peliin Wall Under 10.5 syöttöä kerroin 1.96 panos 89e 

Link to post
Share on other sites

Kai se on vaan itselleen myönnettävä ettei pysty pelaamaan pienin panoksin :D ... tilttasin eilen aivan perkeleesti tuosta O9.5 kulmaa, yhtä kulmaa huusi ja aikaa 17min niin aivan sairasta miten ei osunut.. :D 

Tilanne oli siis et oli 347e kassaa ja 70e vedon vaati kiertsin lopettamiseks :D otin sit 140e lentisliven joka kusi, se paikattiin modenalla, ja sit viel muguruzan holdi ja oli taas 300e kasassa ja kierrätys kierrätetty, mutta sitten juuri tuo kulmaveto joka vei 2/3 kassasta ja wall oli aivan liekeissä yön ottelussa ja syötöt kusi huolella.. 

Niinkuin moni on sanonut olisin varmasti todellakin voitollinen pelaaja jos panokset pysyisi kurissa, mutta kun ne ei vaan tunnu pysyvän :D 

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Jalkapallo, Valioliiga Aston Villa - Sunderland Aston Villa Yli 6.5 Kulmapotkua Vedonlyöntitoimisto: Unibet Kerroin: 2.32 Alkamisaika: 16:00 - Valioliigan puolella kohtaavat Aston Villa sekä Sunderland. Aston Villa lähtee tähän otteluun kotonaan suosikkina ja uskon myös Aston Villan tätä ottelua hallitsevan pallollisena pitkälti. Aston Villa pelannut viime otteluissaan kaikki kilpailut mukaan lukien hyvin ja tässä ottelusssa sillä on oiva sauma tarrata tiukasti kiinni mestarien liigan paikkaan ensi kaudelle. Sunderland on tällä kaudella ja viime otteluissaan puolustanut todella tehokkaasti ja tiiviisti enkä usko tässä ottelussa välttämättä hirveästi maaleilla mässäiltävän, Aston Villa tulee painamaan ottelussa päälle ja hallitsemaan palloa, uskon vahvan hyökkäyspyörityksen tuottavan paljon erikoistilanteita joten kulmapotkuja uskon olevan kotijoukkueelle tässä ottelussa tiedossa runsaasti etenkin kun päästään kunnolla haastamaan laitapakkeja nopeilla pystysyötöillä.
    • Pöytätennis, Setka Cup Fedoryshyn - Tveritinov Tveritinov +1.5 Erää Vedonlyöntitoimisto: Bet365 Kerroin: 2.25 Alkamisaika: 14:30 - Setka Cupin puolella kohtaavat Fedoryshyn sekä Tveritinov. Fedoryshyn lähtee tähän otteluun kertoimissa suurena suosikkina kun kerroinasetelma on asetettu 1.22 - 4.00. Mielestäni Fedoryshyn lähtee tähän otteluun aivan liian suurena suosikkina ja pelaajien välinen tasoero ei ole näin suurta luokkaa. Tveritinov tulee tähän otteluun todella hyvien otteiden saattelemana ja on laittanut Fedoryshyniä keskinäisissä kohtaamisissa aina todella ahtaalle.
    • IEM Rio PK: Falcons - FURIA | Falcons | 1.80 (bet365)   PK: Spirit - Vitality | Vitality -2.5 | 3.14 (Pinnacle)
    • Liiga 17:00 Ilves - Tappara Valinta: Tappara (60min) / 2,30 @ Bet365 Paikallissarjan toinen osa-ottelu. Pidän edelleen Tapparaa suurimpana mestaruussuosikkina. Tulosten valossa kirvesrinnat olivat ensimmäisessä ottelussa parempia, enemmän laukauksia ja maaliodottamaa sekä myös enemmän blokattuja laukauksia. Uskon itse, että sarja tasoittuu tänään. 
    • Snooker MM 12:00 Ding - Gilbert Valinta: Gilbert / 2,30 @ Unibet Dingin meininki kahden viime vuoden kisoissa ei ole vakuuttanut. Viime kierroksella hän voitti suhteellisen niukasti avauskierroksella Suretyn, jonka jälkeen otrti peräti 13-4 Breceliltä kuokkaan. Toissa vuonna matka päättyi avauskierrokselle Lisowskia vastaan. Gilbert puolestaan hävisi viime vuonna avauskierroksella kolmoskierrokselle päässeelle Jiahuille ja toissavuonna taisteli itse aina välieriin asti ennen voittajalle Kyren Wilsonilel häviötä.  Gilbert pelasi suhteellisen vakuuttavat karsinnat voittamalla Crwleyn 10-3 ja Hillin 10-6. Dingillä on puolestaan tältä kaudelta ainoastaan kolme ottelua (Hawkinsille 5-3 häviö, Trumpille 6-2 häviö ja Fulle 5-2 häviö). Kunto on enemmän tai vähemmän kysymysmerkki ja itse pidän hyvävireistä Gilbertiä ihan todennäköisenä voittajana.   
×
×
  • Create New...