Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Hemulin jonninjoutavat


Recommended Posts

Aamu päivälle 8.12. Löyty muutama kohde, joissa kertoimet tuskin ainakaan nousevat enään tuosta

Eli koripallo on jälleen aamupäivän agenda ja tarkemmin Australian NBL sekä Japanin B-league ja myös Kiinan CBS, mutta kertoimet tulevat vasta aamulla.

Aussit

Adelaide 36ers @3.25

Japani

SeaHorses Mikawa-4 @1.90

 

 

Kiinan koriksia katellaan sitten aamulla. Varmastikkin chatin puolella omat valintani huutelen, vaikka en tänne niitä laittaisikaan.

 

 ONNEA PELEIHIN! :clap: :good:

  • Tykkäys 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pienen tauon jälkeen taasen laittelen tänne näin omat valinnat :)

Eli NBA olisi yön agendana ja pari kohdetta on, jotka itse poimin lapulle. Yhden tuplan laitan ja loput sinkkuina.

Yön tupla

Sacramento Kings+10.5 @1.90

Memphis Grizzlies @2.35

 

Yhteiskerroin 

@4.46    OIKEIN

 

Sinkkuja

Sacramento Kings ml @5.75 VÄÄRIN

Houston Rockets Team Total OVER 112 @1.83 VÄÄRIN

Chicago Bulls ml @3.25 VÄÄRIN

 

Onnea peleihin! :good:

 

Link to post
Share on other sites
30 minuuttia sitten, thebro said:

Ja uutta putkeen vaan :)

Taasen löytyy yks tupla ja pari sinkkua :P

Yön tupla

Charlotte Hornets-2 @1.90

Houston Rockets-6.5 @1.90

 

Singlet

Utah Jazz+2 @1.90

Portland Trail Blazers-3 @1.90

 

Onnea peleihin! :good:

 

Näyttää hyvältä mutta miksi Hornets, :P kirjoitin juuri pelicans vihjeen :s Olis kiva kuulla sun näkökantas tohon että oonko aivan kujalla :P 

Link to post
Share on other sites

Yölle löyty yksi tupla joka myös lähtee sinkkuina ja pari sinkkua :)

Yön tupla

 

Indiana Pacers-3.0 @1.90 OIKEIN

Philadelphia 76ers OVER 103 @1.83 VÄÄRIN

 

Sinkut

 

Philadelphia 76ers+4.0 @1.90 VÄÄRIN

Denver Nuggets - Boston Celtics OVER 205.5 @1.90 OIKEIN

 

Ja tosiaan tuplan kohteet myös sinkkuina.

 

Onnea peleihin! :good:

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Huomisen aamupäivälle aattelin pari kohdetta tännekkin laittaa.

 

Korea KBL

Anyang ml @2.15 OIKEIN

Dongbu Promy-5 @1.90 OIKEIN

 

Korea WKBL

Woori Wibee-2 @1.90 VÄÄRIN

 

Kohteet lyön sinkkuina, tuplina ja suorana triplana.

 

Onnea peleihin! :good:

 

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • 19:30 Como - Parma Comojärven hulppeissa maisemissa viimekauden yllättäjä, ja neljänneksi sijoittunut Como haastaa viime kaudella keskikastissa viihtyneen Parman. Como pelasi viime viikolla chämppäriä, kun taas Parma on saanut huilata yli viikon ja valmistautua tähän matsiin. Como on luonut maaliodottomaa noin 1,83 per matsi mutta tehnyt 2,33 maalia. Parma taas on ollut hyökkäyspäässä koko sarjan surkein toistaiseksi ja maaliodottomaa on kertynyt noin 0,61 per matsi. Parman hyökkäysodotus tässäkin pelissä jää alle 0,6 ja Comolta odotan noin 2,25. Como on big chances listalla sijalla 14/20 ja Parma pitää peräpaikkaa tällä listalla.    alle 3 maalia @1,92 @coolbet  
    • Lentopallo, EM-Kisat Viro - Belgia Belgia -2.5 Erää Vedonlyöntitoimisto: Unibet Kerroin: 2.04 Alkamisaika: 20:00 - Viro sekä Belgia kohtaavat EM-Kisoissa. Belgia selvästi parempi jokaisella osa-alueella ja maailman yksi parhaimmista ellei paras hakkuri Reggers tulee tässä pelissä tekemään valtavasti tuhojaan. jopa pientä ylikerrointa tarjolla sillä itse näen tämän siellä 1.7~ paikkeilla.
    • Käsipallo, Superliga Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk Yli 60.5 Maalia Vedonlyöntitoimisto: Bet365 Kerroin: 1.85 Alkamisaika: 18:00 - Käsipallon Superligan puolella kohtaavat Stal Mielec sekä Wybrzeze Gdansk. Paljon maaleja lähdetään otteluun hakemaan näiden kahden joukkueen välillä, viime kauden kahdessa kohtaamisissa nähtiin 64 sekä 67 maalia, Gdanskin tämän kauden avauksessa maaleja tuli myöskin 67. Gdansk viime kauden 3. sijan nappasi itselleen ja on tunnettu nimenomaan kovasta hyökkäyksestään sekä kovalla temmolla pelaamisesta mutta omiin tulee yksinkertaisesti liikaa maaleja joka kostaantui isosti joukkueelle viime kaudellakin. Gdanskia on lupa odottaa tälläkin kaudella sarjan kärkipäähän siinä missä Stal Mielec keskikastin porukoita. Uskon vahvasti vauhtia ja maaleja tässä ottelussa nähtävän sillä puolustus ei kummankaan joukkueen vahvuuksiin kuulu ja edelliskauden kaksi keskinäistä kohtaamista siitä myös todisteena.
    • Pöytätennis, Setka Cup Obishchenko - Holoborodko Holoborodko Vedonlyöntitoimisto: Bet365 Kerroin: 1.83 Alkamisaika: 12:05 - Setka Cupin puolella kohtaavat Obishchenko sekä Holoborodko. Kertoimet on asetettu tähän otteluun tasabookiksi mutta hyvin vaikeaa on kyllä olla näkemättä Holoborodkoa suosikkina otteluun. Holoborodko pelannut erinomaisesti viime otteluissaan marssien lähes voitosta voittoon ja tulee tähänkin otteluun 3 ottelun voittoputkessa. Holoborodkon syöttöpeli on ollut vakuuttavaa ja uskon sen olevan tässäkin ottelussa Obishchenkoa vastaan avain voittoon sillä Obishchenko ei varsinaisesti ole loistanut palautuspelissä.
    • Jalkapallo:Ranska Ligue 2 klo.21:45 Red Star - Metz btts @1.85 Unibet Ranskan 2.ligasta otetaan maalit molemmille kokeiluun. Kuudennet ottelut tänään molemmille.Ihan mukavasti on molemmilla toistaiseksi pelit menny.Metzin tappiosarake näytää 0,eikä Red Starillakaan ole kuin 1 häviö. Maaleja on molempien peleissä saatu hyvin.Metzin 4:ssä pelissä 5:stä on molemmat joukkueet maalin tehny.Red Starin 3:ssa edellisessä molemmat joukkueet onnistuneet laittamaan pallon verkkoon. Unkan @1.85 on ihan mainio molempien osumasta ja laitattaa kyllä merkin siihen.  
×
×
  • Create New...