Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Recommended Posts

Terve!

Sitä on tullut eleltyä hiljaiseloa vpstä siitä lähtien kun chatti lähti pois käytöstä, mutta vetojen puolesta wempele on ollut koko kesän hereillä. Timanttiliiga skabat tuli yleisurheilun puolella jokainen betsailtua läpi, ja ei tainnut yksikään meetingi tappion puolelle jäädä, vaan aika hyvin ollaan oltu taas hajuilla.

Joten päätin pistää tänne nyt topiccia pystyyn tänään starttaavia Dohan MM-kisoja varten.

Talletan todennäköisesti kahdelle eri sivustolle tämän päivän aikana kassan ja aion iskeä seurantaa tänne betseistä ja tuttua maistuvuutta 1-5 kohteiden perään. Pre vetoja tulee lyötyä, mutta myös varmasti paljon livestä tulee napattua kohteita joten olkaa skarppina blogin kanssa, mikäli uskallatte lähteä peesikelkkaan.

Tällä kertaa tavoite olisi viedä oikeasti maaliin tämä seuranta ja pelata koko kisat läpi ja ottaa voittoa.. katsotaan josko olisi vuosien varrella viisastunut ja tällä kertaa ei karkaisi all in johonkin 1.2 kertsiin joka sitten vie kaiken :D

 

Ehdotuksia sivustoista, joilla teillä kassaa ja lähtisitte peesailemaan kohteita voi heittää alle ! tällä hetkellä mielessä Unibet, Coolbet lähinnä ....

heitin alle vaihtoehtoja, painakaa uppia sille missä tykkäisitte vedellä jos tykkäätte :)

  • Tykkäys 1
Link to post
Share on other sites

Hieman epäselvää on vielä tarjonta eikä oikein missään ole paljon kohteita tarjolla niin aloitellaan pienesti.

 

PERJANTAIN PELIT:

100e depo coolbet, kohteet

Lipsanen tulos karsinnassa alle 16:57 kerroin 1.85 (3/5)

Ella Junnila ei finaaliin kerroin 1.60 (3/5)

Naisten Marathon Salpeter-Kiplagat valinta 1 kerroin 1.65(4/5)

 

2/3.. :( 98.7e palautus -1.3e päivä

 

+ lisäksi tuli otettua Thobias Montler to Qualify for final betsafelta @2.02

 

yhteenveto kaikista päivän kohteista

osumia 3/4=75%

yhteiskerroin 5.47

palautus 136.75%

 

 

Löin tälläisen lapun tuplajärjestelmänä 33.33e panoksella. Pitäisi mielestäni aikalailla saletisti tulla vähintään omat takaisin kahdella osumalla.

Link to post
Share on other sites

Tälle päivälle lähdin lyömään neljä erilaista triplaa , kaikissa sama kohde mukana.

1. lappu

10 000m naiset Hassan-Gidey valinta 1 kerroin 1.45

miesten pituus Tentoglou-Caceres valinta 1 kerroin 1.60

100m miehet Cisse-Tracey valinta 1 kerroin 1.68

Moukari naiset Malyshik-Hrasnova valinta 1 kerroin 1.57

2.lappu

10 000m naiset Hassan-Gidey valinta 1 kerroin 1.45

100m miehet Blake-Simbine valinta 2 kerroin 1.63

Moukari naiset Malyshik-Hrasnova valinta 1 kerroin 1.57

Miesten pituus Manyonga-Gayle valinta 1 kerroin 1.62

3. lappu

10 000m naiset Hassan-Gidey valinta 1 kerroin 1.45

Naisten moukari Fiodorov-Tavernier valinta 1 kerroin 1.72

Miesten pituus Manyonga-Gayle valinta 1 kerroin 1.62

100m miehet Blake-Simbine valinta 2 kerroin 1.63

4. lappu

Miesten pituus Gayle-Samaai valinta 2 kerroin 1.72

Naisten moukari Malyshik-Na Luo valinta 1 kerroin 1.52

10 000m naiset Hassan-Gidey valinta 1 kerroin 1.45

100m miehet Yuki Koike-Yoshihide Kiriyu valinta 1 kerroin 1.85

 

yöltä napattuna Yusuke Suzuki miesten kävely @20

naisten kävely 20km Rui-Henriques valinta 1 kerroin 2.02

 

yhteenveto päivästä

osuneet kohteet 5/12

yhteiskerroin 26.79

palautus% 223.25%

 

 

Link to post
Share on other sites

eilinen meni aika heikosti kun gayle lähes joka lapulla vastaan vedot ja paransi ennätystään melkein 40cm..

yöltä tuli kuitenkin otettua kiinni suzuki 20 kertoimella kävelystä ja Rui vastaan henriquee 40+ kertsisenä tuplana :D ja tänään uuteen yritykseen lähdetään seuraavilla kohteilla

Naisten seiväs Bradshaw-Kiriakopoulou valinta 1 kerroin 1.40

Naisten 100m Thompson-Ta Lou valinta 2 kerroin 1.77

Miesten kolmiloikka Scott-Napoles valinta 1 kerroin 1.55

 

tuollaset kolme tuplajärjestelmällä taas :)

 

osuneet 2/3=66.66%

yhteiskerroin 3.17

palautus% 105.66

 

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • IEM Rio PK: Falcons - Spirit | Spirit | 2.75 (bet365)   PK: FURIA - Vitality | Vitality -1.5 | 2.10 (Coolbet)
    • 12:15 Titan Ultra Giant Risers - TNT Tropang 5G Philippiinien korisliigassa kohtaavat sarjakauden neljällä voitolla kuudesta matsista aloittanut TNT Tropang 5G ja päinvastaisella rekordilla aloittanut Titan Ultra Giant Risers. En tiedä millä eväillä on kambilla aloitettu lauantai aamu, mutta tämän matsin over 210 kun saa kertoimella 1,81, on se pelattava. Muualla kyseinen kohde noin matalalla linjalla ei ole edes auki, esim pinnaclen matalin on o217,5 kertoimella 1,675 yli 210 pistettä @1,81 @paf
    • Snooker, MM-kisat Ding Junhui vs. David Gilbert klo. 21:00 Gilbert voittaa ja tekee yli 1,5 sadan sarjaa/3,75 PAF Ding Junhuita arvostetaan vanhojen meriittien vuoksi korkealle tässä, mutta todellisuus on kuitenkin se, että Junhuin aika alkaa olla ohi. David Gilbert pelasi karsinnoissa kliinistä snookeria ja näyttää kerrankin siltä, että pystyy voittamaan isoja otteluita. Minulle mikään yllätys ei olisi, jos englantilainen ottaisi tästä parista selvänkin voiton, mutta Gilbertissä on monesti nähty isoja ongelmia pään kestämisen kanssa tiukassa paikassa. Uskon kuitenkin pariin sataseen ja voittoon. Tämä ja tuo Mark Allenin ottelu pelataan loppuun sunnuntaina.
    • Snooker maailmanmestaruuskilpailut Mark Williams vs Antoni Kowalski Kowalski frametasoitus +4,5 Kerroin 1,8 Unibet Kowalski selvittänyt karsinnoissa tiukista tiukimman tilanteen, jossa touripaikan säilyttäminen edellytti pääsyä pääkisaan. Uskon Williamsin voittavan tämän ottelun, mutta että Kowalski pystyy pelaamaan rennolla asenteella ja antamaan painetta, jolloin lopputuloksesta voi muodostua yllättävän tiukka.
    • Snooker, MM-kisat Mark Allen vs. Zhang Anda klo. 12:00 Anda voittaa ja tekee yli 2,5 sadan sarjaa/6,00 PAF Kiinan Zhang Anda pääsee hyvistä asetelmista ensimmäisen kierroksen otteluun Pohjois-Irlannin Mark Allenia vastaan. Allen on ollut aika vaisu viime aikoina, kun taas Anda sai pelata karsinnoissa itsensä lämpimäksi. Uskon tässä @j00le:n tavoin Andan voittoon, mutta myös siihen, että tämä takoo vähintään kolme sadan sarjaa. Kiinalainen ei ole kovinkaan nopeatempoinen pelaaja, mutta on äärimmäisen kliininen paikan saadessaan.
×
×
  • Create New...