Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Bölen Live-vetoa ja muita pelejä


Recommended Posts

Fenerbahce v Bursaspor

Team 1 Over/Under 3.5 Goals

Yli(+3.5)

Kerroin 1.45

Panos: 39,98€ --- TAPPIO

Lopputulos 3-0

Maan pinnalle palattiin, lauantaina ehkä uutta taas. :thumbup:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Vastaukset 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kokeillaan aika epävarmaa vetoa, 30 min siis pelattu.

Everton v Manchester United

Team 2 Half Time Over/Under 1.5 Goals

Yli(+1.5)

Kerroin 4.00

Panos: 10€ --- TAPPIO

1-1 HT

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Aprillipäivää vaan kaikille, laitan vedot pitkästä aikaa tänne, mutta nämä eivät sitten ole piloja. :D

@Pokerihuone

Benfica - Liverpool over 2,5

Hamburg - Standard Liége over 3,5

Kerroin: 6,98

Panos: 4€

Benfica - Liverpool over 1,5

Kerroin: 1,40

Panos: 16€ --- VOITTO 22,40€

@Veikka

Jokipojat - Ilves 2

Erä - SSV 2

Kerroin: 3,96

Panos: 18€ (1/2, 9€)

Link to post
Share on other sites

@Pokerihuone

LA Kings+1,5 - Vancouver-1,5 2

Kerroin: 3,40

Panos: 2,94€

(Tuplajärkkä)

Washington - Atlanta X

Detroit - Columbus X

Boston - Florida X

Kerroin: 20,02 - 20,70

Panos: 1,15€

Link to post
Share on other sites

Tänään oli WBA HT vitosella Pokerihuoneella, siitä tuli reilu 10€. Toisessa lapussa on WBA-Leice over 3,5 maalia + Torino + Gallipoli + Millwall, mutta Torinolla jo punikki ja Gallipoli häviöllä 1-3 joten se lappu kusi.

Kohta ehkä lisää peliä.

Link to post
Share on other sites

Chrisin vihjeillä nyt! :):thumbup:

@Betsson

Sacramento Kings - San Antonio Spurs ( 7 : 0 ) 2 1,89

Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors Tasoitus ( 0 : 5.5 ) 1 1,91

Kerroin: 3,61

Panos: 5€ --- VOITTO 18,05€

Link to post
Share on other sites

@Betsson

Pyrintö - Honka 2 4,70

Erä - SSV Helsinki Number of goals alle 7.5 maalia 1.95

Kerroin: 9,17

Panos: 5€

Pyrintö - Honka Tasoitus ( 0 : 8.5 ) 2 1.85

Erä - SSV Helsinki ML 2 1.72

Kerroin: 3,18

Panos: 8€

HPK - HIFK ML 2 1.92

Kärpät - JYP Ensimmäinen maali? 1 1.81

Kerroin: 3,48

Panos: 5€

Link to post
Share on other sites

@Betsson

Phoenix Suns - San Antonio Spurs 2 3.32

Milwaukee Bucks - New Jersey Nets Tasoitus ( 0 : 8 ) 1 1.95

York - AFC Wimbledon 1 1.70

Kerroin: 11,01

Panos: 10,05€

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • 16:30 Korfez Basket - Kolossos Rhodes ”Vierasjoukkue” Kolossos ei ole huono joukkue, mutta tämän kauden jengissä aikalailla kaikki on mennyt uusiksi, ja yhteispelissä on vielä tekemistä. Kotijoukkueena pelaava Korfez vaikuttaa olevan etenkin hyökkäyspäässä jo valmiimpi kauteen ja näin ollen nappaa tästä Bulgariassa pelattavasta ottelusta voiton. Korfez Basket ML @1,92 @epicbet
    • Jääkiekko:SM Liiga klo.18:30 TPS - Jukurit Tekee vähintään 2.pst Lukas Wernblom @3.50 Unibet TPS puolelta pistepörssiä johtavan Wernblomin parit pojot kokeiluun. TPS ottanut 2 voittoa ja yhden hävinnyt.Sillä on 1 ottelu vähemmän pelattuna,mitä Jukureilla.Jukureilla 4:stä pelistä tappioita ja voittoja 2.Jukurit on 2 edellistään pelannut kotonaan ja pelasikin ne hyvin.Vieraissa sitten Jukureilla onkin vaikeampaa ja tänään TPS kotonaa tulee olemaan hankala Jukureille. Turkulaisia kismittää niukka 2-1 häviö Sportille ja paluu voittojen tielle on tässä lähellä.TPS 1.kenttähän on sitä tahtipuikkoa heilutellut,kun pistepörssiä vilkuillaan. Takuulla hyökkäyskolmikolle Wernblomille,Haudumille sekä Bryggmanille tulee niitä huonoja/pisteettömiä pelejäkin kaudenedetessä.Tässä kohtaamisessa kuitenkin 1.kentällä on saumoja tehä niitä pisteitä useampikin ennakkoon sarjanheikoimpiin kuuluvaa Jukureita vastaan. Lottoohan tää Suamikiakko on,mutta jos TPS hyökkäyskolmikolta Wernblom,Haudum,Bryggman nähdään nopea maali,jossa Wernblom on osallisena jollain tavalla niin silloin ollaan jo lähellä ja otetaan kokeiluun,kun sitä on tarjolla.
    • MLB klo 2:45 St.Louis Cardinals - San Fransisco Giants Pelivalinta: St.Louis Cardinals ML Kerroin: 1,71 Pinnacle San Fransisco lähtee tähän vierasmatsiin melko heikolla lyöntiosastolla. Muutamia hyviä lyöjiä sivussa ja kokoonpanossa muutamia kokemattomia lyöjiä. St.Louisin rosteri sen sijaan lähempänä normaalia ja odotankin kotijoukkueelta vahvaa suorittamista tässä matsissa. Syöttäjissäkään ei suurta eroa, ehkä Giantsin Roupp on ennakkoon hieman vahvempi, mutta tuskin merkittävää eroa tulee syöttäjien osalta. St.Louis lähtee matsiin mielestäni selvähkönä suosikkina. OIKEIN
    • 19:30 Como - Parma Comojärven hulppeissa maisemissa viimekauden yllättäjä, ja neljänneksi sijoittunut Como haastaa viime kaudella keskikastissa viihtyneen Parman. Como pelasi viime viikolla chämppäriä, kun taas Parma on saanut huilata yli viikon ja valmistautua tähän matsiin. Como on luonut maaliodottomaa noin 1,83 per matsi mutta tehnyt 2,33 maalia. Parma taas on ollut hyökkäyspäässä koko sarjan surkein toistaiseksi ja maaliodottomaa on kertynyt noin 0,61 per matsi. Parman hyökkäysodotus tässäkin pelissä jää alle 0,6 ja Comolta odotan noin 2,25. Como on big chances listalla sijalla 14/20 ja Parma pitää peräpaikkaa tällä listalla.    alle 3 maalia @1,92 @coolbet  
    • Lentopallo, EM-Kisat Viro - Belgia Belgia -2.5 Erää Vedonlyöntitoimisto: Unibet Kerroin: 2.04 Alkamisaika: 20:00 - Viro sekä Belgia kohtaavat EM-Kisoissa. Belgia selvästi parempi jokaisella osa-alueella ja maailman yksi parhaimmista ellei paras hakkuri Reggers tulee tässä pelissä tekemään valtavasti tuhojaan. jopa pientä ylikerrointa tarjolla sillä itse näen tämän siellä 1.7~ paikkeilla.
×
×
  • Create New...