Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Pedon ulvontaa! Chrisin viralliset MM-kisavedot, läpällä tai tosissaa!


Recommended Posts

Perkele jou! Tänne betsit, otetaan rahat pois kuleksimasta. SUOMI voittohon!!!

Pelit on niin satunnaista settiä, että pysykää mukana - itse tuskin pysyn. Pelit ainakin alussa Centrelle ja kommentoikaa ny nii vitusti tänne sitte :clap:

PELATTU:

VOITETTU:

PALAUTUS:

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Rakennettiin heti sellainen kuoppa kisojen alun kunniaksi, että tästä on aikamoinen työ rakentaa homma plussalle. Ei toki mahdoton, mutta nyt tarvitaan seuraavista vedoista vihreeä, jotta pysyy ylipäänsä stackki kunnossa.Ryssä voi tunkea päänsä sinne minne aurinko ei paista, ei olis pitäny lähteä noin typerästi pelaamaan. Slovakian uskon hoitavan, joten panostetaan nyt sinkkuna sitten niille. Kotiyleisö toki, mutta runko on niin kokenut, että pakko sieltä on maaleja tulla. Samanlaista pelleilyä ei nähdä kuin Ryssien toimesta.

Slovakia-3.5- Slovenia 1 @1,85

Kerroin: 1,85

Panos: 20€

Link to post
Share on other sites

-50e eilen lätkään. Tänään maltillisemmin lätkään, enempi panoksia futikseen, mutta kuppia runsaasti vapun kunniaksi :cool:

Suomi-Tanska YLI 5.5 @2,00

MPS-KTP YLI 2.5 @1,60

FC-Jazz- TPV YLI 2.5 @1,50

Kerroin: 4,80

Panos: 10€

Link to post
Share on other sites

Bet@homen bonari käyntiin. 20e depo vain, ei viiti enempii riskeerata. :D

Itävalta-Norja 2, 1.95

Ruotsi-Itävalta 1, 1.07

panos 20e

VOITTO: 41,73€

Pompey-Norwich over 2.5 1.75

Ruotsi-Itävalta over 5.5 1.55

panos 10e

Link to post
Share on other sites

90e vissiin kierrätettävää vielä B@homella. Pistetään illaksi idioottivarma kierrätysveto! :thumbup:

Suomi- Tshekki YLI 3.5 @1,30

Ruotsi- USA YLI 4.5 @1,50

Man United- Schalke 1X @1,10

Kerroin: 2,15

Panos: 21€

Kierrätettävää: 69€

Link to post
Share on other sites

Huoh, idioottivarma kusi yhteen maaliin. 20e enää jäljellä ja 69e kierrätettävää, seuraavan rivin pakko osua.

ValkoVenäjä- Itävalta 1, 1.35

Kanada- USA 1, 1.50

Kerroin: 2,03

Panos: 20€

:roll::thumbup:

Kierrätettävää: 49e

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Championship / Jalkapallo Englanti Stoke City - Middlesbrough Molemmat joukkueet tekevät maalin: Kyllä @ 1.71 Pinnacle Alkaa 22:00 Kumpikin joukkue onnistui tekemään vähintään yhden maalin kauden jokaisessa tähän mennessä pelatussa yhdeksässä sarjaottelussaan. Stoken(4.)  yhdeksästä pelatusta sarjakamppailusta seitsemässä nähtiin molempien joukkueiden maali. Middlesbroughilla(2.) sama 7/9 btts. Joukkueiden edellinen viime tammikuussa pelattu keskinäinen kohtaaminen päättyi Middlesbroughin hyväksi maalein 1-2.
    • Liiga klo 18:30 Sport - KooKoo Pelivalinta: KooKoo (1X2) Kerroin: 2,94 Marathonbet KooKoolla jälleen CHL pelejä tällä viikolla, joka lisää ottelukuormaa. Sportilla puolestaan pidempi tauko peleistä kun viime perjantain TPS pelikin peruuntui. Sportin otteet kotikentällä olleet hyviä. Kuudesta ottelusta vain kertaalleen Sport on hävinnyt suoraan varsinaisella peliajalla. Sportin materiaali ei kuitenkaan ole kovin laaja, joten tappioita on kotikentällä odotettavissa kuitenkin jatkossa enemmän. KooKoon peli piristyi hieman valmentajan vaihdon jälkeen. Nyt on onnistumisia alkanut tulemaan enemmän. KooKoolla kova tarve täysille pistepoteille, jotta saa sijoitusta sarjataulukossa paranneltua. Mielestäni Sport on hieman liian suuren suosikin asemassa kertoimissa.
    • Jääkiekko:NHL klo.20:00 Buffalo Sabres - Florida Panthers Tekee pisteen Sam Bennet @1.77 Unibet Panthersin Bennetin pojoa testiin. Molemmilla vasta 1 voitot varsinaisella peliajalla,kun 5 ottelua takana.Floridalla 1 tappioa 60.,in jälkeen,kun Buffalolla niitä on 3. Molemmilla noita poissaoloja on,mutta Floridalla ne on pahemmat,kun Barkov sekä Marchand ovat loukkaantuneena.Floridan Tkachukin veljesparin kentälliseltä voisi sitä maalia odottaa,jossa keskellä Bennet pelaa. Buffalon aloittavan maalivahti Ellisin prosentit,kun 2 peliä on pelannu on 88%,vaikkei Floridan vahdin Markströmin % ole paljoo paremmat niin Tkachukin kentällinen saattaa tehoilla olla tässä.
×
×
  • Create New...