Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Chrisin räpellykset


Recommended Posts

Udinese osui ja Wiganista push, kassa 112e ja vielä tuo Leic-Leeds veto auki, paskalta näyttää se. Seuraavana Valioliigaa, tähän hieman enemmän massia kiinni. Illalla vielä La Ligaa ja NHL:ää, jos niihin jotain makoisaa keksis. :)

Fulham- Tottenham

Tottenham goals Over 1 and 1.5

Odds: 1,79

Stake: 22€

Return: 39,38€

Spurs ollut kovassa lennossa, joten uskotaan että maaleja tulee. Valioliigan 9 ottelussa Spurs iskenyt avauspeliään lukuunottamatta väh. yhden maalin ja edellisessä seitsemässä liigapelissä jokaisessa väh. kahdesti.

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
  • Vastaukset 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jonkinlaista seurantaa ja kirjanpitoa jälleen aloitella. Kotimaan sarjoista ei kyl tällä hetkellä suju oikein mikää, kaikki menee mettään. Euroopan futissarjat osuneet hyvin ja NHL sitten jotenkuten.

Hyvä runi kyllä menossa nyt! Kassa 143.64€, hyvin mennyt viikonloppu. NHL:ää on vielä tarjolla, sinne vielä muutama euro kiinni. Toivottavasti hyvä vire jatkuu, tänään otetaan tavoitteeksi 3/4. Fl

Päivän eka betsi: John Isner- Igor Kunitsyn Isner games under 12.5 Odds: 2,20 Stake: 15,83€ Return: 34,83€ Pitää toivoa, että Isner vie tyyliin 6-4, 6-4 tai sitten ottaa suoraan kahdessa erässä

Noni eiköhän illan futikset ole pelattu omalta osin, katseet NHL:ään! Tälläisellä aloitellaan.

Carolina Hurricanes- Dallas Stars

Dallas goals over 2.5

Odds: 1,885

Stake: 15€

Return: 28,27€

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Hyvä runi kyllä menossa nyt! Kassa 143.64€, hyvin mennyt viikonloppu. NHL:ää on vielä tarjolla, sinne vielä muutama euro kiinni. Toivottavasti hyvä vire jatkuu, tänään otetaan tavoitteeksi 3/4. :)

Florida Panthers- Tampa Bay Lightning

Tampa Bay goals over 2.5

Odds: 1,787

Stake: 20€

Return: 35,74€

Florida Panthers- Tampa Bay Lightning

Over 5.5

Odds: 2,06

Stake: 20€

Return: 41,20€

Colorado Avalanche- Calgary Flames

Colorado goals under 2.5

Odds: 2,14

Stake: 20€

Return: 42,80€

Colorado Avalanche- Calgary Flames

Calgary moneyline

Odds: 2,05

Stake: 20€

Return: 41,00€

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

ToPolle hieno voitto. Bogomolov tosin kusi, mutta +10e. Peesataas tuomaksen tennisvihje kun on sen verran kova kerroin (tai ainakin vihjaushetkeen nähden)

Juan Carlos Ferrero- Nicolas Mahut

Juan Carlos Ferrero

Odds: 2,09

Stake: 20,75€

Return:

Link to post
Share on other sites

Kaikki putket katkeaa joskus, toivottavasti ei vielä tänä yönä. 10 perättäinen oikein mennyt NHL kohde hakusessa.

Boston Bruins- New York Islanders

Boston goals over 3.0

Odds: 1,862

Stake: 29,29€

Return: 54,54€

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • Barcelona - Vallecano Tekee Maalin Lamine Yamal @1.75 Unibet Barcan Yamalin osumaa testiin. Ei käy kadehtiminen Vallecanoa tänään kohdatessaan vieraissa Barcelonan.Barcelona on voittanut molemmat ottelunsa.Vallecano pelannut tasurin ja hävinnyt. Yamalilta ei olla vielä maalia nähty tälläkaudella eikä myöskään syöttöä ole.On vaan ajankysymys milloin se avausmaali tulee ja tänään siihen on loistavat mahdollisuudet. Vallecanon tilanne ei ole helppo.Se oli jo vieraissa Sevillaa vastaan vaikeuksissa ja niinsanotusti kotonaan vaikkakin pelaa väliaikaisesti eri kotikentällä Elchee vastaan selvä altavastaaja.Ykkösmoke Batalla on loukkantunut sekä muitakin poissaoloja Vallecanolla tänään on. Viimepelissä Bilbaota vastaan Yamal laukoi 7 kertaa,joista 3 maaliakohti onnistumatta.Yamal tulee tänäänkin laukomaan monesti ja se voi olla,että yritys palkitaan maalilla. Rapinhan kerroin 1.37 maalista unkalla on naurettava,mutta Yamalin vielä menee.
    • Snooker British Open karsinta klo 15:00 Oliver Brown - Zhao Xintong Pelivalinta: Oliver Brown +3,5 freimiä Kerroin: 2,00 Bet365 Xintong on tuore maailmanlistan ykköspelaaja. Xintong on nuori ja älyttömän taitava pelaaja. Hallitsee pelin kaikki osa-alueet hyvin. Xintong pelasi lauantaina Wuhan Openin finaalissa, jossa hävisi Bingyulle tiukan matsin päätteeksi. Finaalissa pelintaso ei ollut aivan huippuluokkaa, mutta joka tapauksessa Xintong pelasi hyvän turnauksen. Nyt ollut vain lyhyt palautumisaika ja pitkä lentomatka Brittien saarella, joten valmistautumisaika British Openiin jää vähäiseksi. Brown on rankingsijoitustaan parempi pelaaja mielestäni. Brown on pelannut useita hyviä matseja ja erityisesti breikkipeli on ollut ihan hyvää. Yli 50 breikkejä tullut useissa matseissa. Brownilla on hyvä mahdollisuus haastaa Xintong, kun kaikki paineet on kiinalaispelaajalla. En usko Xintongin voittavan ottelua suoraan 4-0, mielestäni Brownilla hyvät mahdollisuudet voittaa vähintään 1 freimi.
    • Snooker British Open karsinta klo 15:00 Ding Junhui - Anton Kazakov Pelivalinta: Anton Kazakov +2,5 freimiä Kerroin: 2,37 Bet365 Kazakov on nuori pelaaja, jolla potentiaalia nousta kiertueella yhä korkeammalle, kunhan saa enemmän kokemusta. On pelannut hyviä karsintaotteluita ja pystyy parhaimmillaan hyvään breikkipeliin. Otteet ailahtelevat vielä liikaa, mutta kokemuksen myötä uskon varmuuttakin tulevan lisää. Ding Junhuin kotimaan turnaukset sujuivat heikosti. Ding pystyy parhaimmillaan huikeisiin suorituksiin, mutta toisaalta ailahtelevuutta löytyy myös Dingiltä todella paljon. Kazakov on mielestäni turhan suuri altavastaaja ottelussa ja mielestäni +2,5 freimin tasoituksella tarjotut kertoimet ovat hieman liian korkeita.
×
×
  • Create New...