Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Recommended Posts

Elikkä tänne pistelen mun vetoja alkukassa on 30 euroa ja sitä koitetaan nostaa.

pääasiassa tuplia tulee pelailtua.

Pelipaikka: Nordicbet

Alkukassa:30,00

1. veto liveen

Barys Astana - Avangard Omsk alle 1.5 maalia 2.erä

Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk alle 8.5 maalia

Panos:10,00

Kerroin:3.40

Palautus:34,00

Link to post
Share on other sites

FK Partizan - Chernomorets Odessa 1

Levadiakos - Panetolikos Alle 1.5 maalia

Ak Bars Kazan - OHK Dynamo Moscow 2

SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 1

Singlet 4 x 3.00

Tuplat 6 x 2.00

Triplat 4 x 1.00

Yhdistelmä 2.00

Yhteispanos: 30,00

Palautus: 56.77

Link to post
Share on other sites

Tuli iskettyä vielä pikku rekka ja vähän varmempi säbä tupla :rofl:

Giraldo 1.erän voittaja

Tuto

Sapko+1

Nieminen/Troicki -1.5erää

Panos: 5.00

Kerroin: 12.33

Palautus: 0.00

Tiikerit

Classic-1

Panos: 9.00

Kerroin: 3.63

Palautus: 0.00

Link to post
Share on other sites

Liveen

Albert Ramos 7.pelin voittaja

Panos: 10.80

Kerroin: 2.20

Palautus: 0,00

Juventus HT

Panos: 10,00

Kerroin: 4.75

Palautus: 0.00

Delecta Bydgoszcz+2.5 ERÄÄ

Panos: 7.50

Kerroin: 2.70

Palautus: 0.00

PSG HT

Panos: 7.50

Kerroin: 2.45

Palautus: 18.38

Delecta Bydgoszcz kisa 10.pisteeseen 8-6 johto muuttui 8-10 tappioasemaksi :negative:

Panos: 5.00

Kerroin: 2.40

Palautus: 0.00

Link to post
Share on other sites

LIVE

PGE Turów Zgorzelec HT

Juan Carlos Ferrero 1.erän voittaja

Panos: 4.48

Kerroin: 3.70

Palautus: 0.00

AG København 15.Maali

Panos: 2.90

Kerroin: 1.60

Palautus: 0.00

Mayer 1.erän voittaja

Panos:1.00

Kerroin:2.55

Palautus: 2.55

AG København 30 Maali

Asseco Prokom 3 Jakson Voittaja

Juan Carlos Ferrero 2 Pelin voittaja

Panos:0.55

Kerroin: 17.28

Palautus:0.00

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tuli tehtyä pari päivää sitten vitosen minidepo norkalle mikä on noussut nyt mutuvedoilla vähän päälle satasen :-P

Ajattelin sitten aloittaa taas pientä seurantaa, kun Stackia saatu kuntoon :thumbup:

Live

Andreas Beck - Dustin Brown

Brown 1.erä

Kerroin:2.55

Panos:26.82

Palautus:68.39

Kassa nyt:148.39

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • IEM Cologne Major Stage 2 PK: Monte - paiN | Yli 2.5 karttaa | 1.97 (Pinnacle)   PK: Legacy - TYLOO | Legacy -1.5 | 2.15 (Coolbet)   PK: BIG - B8 | B8 | 1.75 (Coolbet)
    • Tennis ITF Casablanca naiset klo 12:00 Blomqvist, C - Krupenina, K Pelivalinta: Blomqvist, C Kerroin: 1,60 Epicbet Blomqvist lähtee tähän kamppailuun selkeänä suosikkina. Blomqvist on esittänyt massakentillä hyviä otteita ja kärsinyt tappioita pääosin varsin tasokkaille pelaajille. Krupenina ei ole esittänyt erikoisempia otteita. Yksittäisessä kovan kentän turnauksessa onnistui kohtalaisesti, muutoin tappiot tulleet avauskierroksilla. Nyt pelataan massakentällä, joka ei sovi Krupeninan peliin lähellekään yhtä hyvin kuin kova kenttä. Blomqvistin pitäisi hallita ottelun pitkiä palloralleja, pakottaen Krupeninan hakemaan riskillä läpilyöntejä, joka todennäköisesti näkyy Krupeninan osalta runsaana virhemääränä. Lisäksi syötöstä saatava hyöty vähenee hitaalla massakentällä. Blomqvist voisi olla selkeämpi suosikki mielestäni.
    • Tennis ITF Hurghada nelinpeli naiset klo 17:45 Moneva/Rochkova - Monteleone/Samardzic Pelivalinta: Monteleone/Samardzic Kerroin: 1,83 Novibet Porukan paras nelinpelaaja on Samardzic, jolla eniten kokemusta, sekä parhaat tulokset nelinpeleistä. Monteleone myös melko kokenut pelaaja, tulokset olleet kuitenkin heikompia kuin Samardzicilla. Moneva on varsin heikosti menestynyt nelinpeleissä, eikä nuori Rochkovakaan ole ihmeitä esittänyt. Rochkovalla parista enemmän potentiaalia menestyä tämän tason kisoissa. Mielestäni Monteleone/Samarzic parin kuuluisi olla ottelussa suosikkeja.
    • Major, Cs2 m80 - Legacy Vihje : Legacy voittaa 2-1 3.1@ epicbet 20:25 Legacy joukkueena parempi mutta en oikein usko 2-0 voittoon. M80 pelaa yleensä omat pickit hyvin ja uskon että tässä vie yhden mapin.
    • Jalkapallo:Ruotsi Superettan klo.20:00 Nordic United — Östersunds 2.puoliaika Östersunds tekee maalin @1.80 Epicbet Ruotsin Superettanista Östersundsin maalia 2.puoliajalla kokeiluun. 1.Divarista Superettaniin nousseella Nordic Unitedilla on mennyt mukavasti.Joukkue on sarjassa 3 sijalla ja 10 pelistä on saldo 6-1-3.Ehken Nordicin lento jossain vaiheessa hiipuu ja joukkue tulee valumaan alemmas. Nordic on 4:ssä kotipelissä kerran pitänyt maalinsa puhtaana.Kokenut Superettan joukkue Östersund on yllätysvalmis ja voittamalla se ohittaisi Nordicin taulukossa ja jos ei voittoo ni 2.jakson maaliin pelaajilla on uskominen.   
×
×
  • Create New...