Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Kemmurun omat vedot vuonna 2015


Recommended Posts

Tilanne ennen tätä: OIKEIN: 7 ja VÄÄRIN: 9 Lappua,.. mut viime yön 35€ nostaa taas saldon siihen, että tänää kokeillaa vähän hakea rahaa taas isommalla sekä änäriä ei oo nii Jokereille kaikki

Jokerit - Torpedo+1 Merkki: 1 Kerroin: 2,20 ( Veikkaus ) TULOS: 3-3

Jokerit - Torpedo+1 Merkki: x Kerroin: 5,70 ( Veikkaus ) TULOS: 3-3

Jokerit - Torpedo+2 Merkki: x Kerroin: 5,20 ( Veikkaus ) TULOS: 3-4

Jokerit - Torpedo+3 Merkki: x Kerroin: 7,20 ( Veikkaus) TULOS: 3-5

Eli Lapulla seuraavasti:

Jokerit YLI 1 maalin voitto Kerroin 2,20 x 12 € Panos =26,40€

Jokerit TASAN 1 maalin voitto Kerroin 5,70 x 10€ Panos =57€

Jokerit TASAN 2 maalin voitto Kerroin 5,20 x 20€ Panos =104€

Jokerit TASAN 3 maalin voitto Kerroin: 7,20 x 15€ Panos =108€

ELI Häviö ja Voitto Taulukko: Panostusta yhteensä: 12+10+20+15€ = 57€

Jokerit hävii tai pelaa tasan 57€ TAPPIOO

Jokerit voittaa yli 3 maalilla 57-26,40= 30,60€ TAPPIOO

Jokerit voittaa tasan 1 maalilla 57-57€ = OLLAAN OMILLAAN

Jokerit voittaa tasan 2 maalilla 26,40 + 104€= 130,40€ ja siitä - 57€ ( Panokset) = 73,40€ PUHDASTA VOITTOA

Jokerit voittaa tasan 3 maalilla 26,40 + 108€ = 134,40€ ja siitä -57€ ( panokset) } = 77,40€ PUHDASTA VOITTOA

TOIVOTAAN ETTÄ JOKERIT VOITTAA JOKO TASAN 2 tai 3 MAALILLA NII TULEE RAHAA

TULOS: jäätiin +/- o€ Eli voitto 57€ ja siitä panokset pois eli 57€ nii voitettiin/hävittiin 0€

Link to post
Share on other sites

Edellinen kohde päättyi rahallisesti +/-0 kohdalle et tilanne on sama: OIKEIN: 6 ja VÄÄRIN: 9 Lappua

Sport - Ilves alle vai yli 4,5 maalia? Merkki: YLI 4,5 maalia Kerroin: 1,78 ( Veikkaus) TULOS: Alle 5,5 maalia

TULOS: Alle 5,5 maalia

Eli Lapulla:

Sport-ilves YLI 4,5 maalia kerroin 1,78 x 60€ Panos= :dash:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

OIKEIN: 6 ja VÄÄRIN: 9 Lappua

Salavat UFA - Jokerit merkki: 1 Kerroin: 2,25 ( Veikkaus ) TULOS: 0-2

Salavat UFA - Jokerit Lopullinen Voittaja: Salavat UFA Kerroin: 1,78 ( Veikkaus ) TULOS: Jokerit

Salavat UFA maalimäärä Alle vai Yli 2,5 maalia Merkki: YLI 2,5 maalia Kerroin: 1,90 ( Veikkaus ) TULOS: ALLE 2,5

Huomautan, että Jokerit lähtee pelaa Helenius maalissa, joka ei ole pelannut pitkään aikaan sekä on aina ollut vähä epävarman oloinen. Jokereilla myös Aaltonen, Jaakola, hyvä av-mies Hahl, Lajunen ja Koukal pois. Tänää on hyvä sauma vedollisesti ottaa UFA:sta rahaa tilille, koska Jokerit ei ole myöskään pystynyt keskinäisiäkään ollenkaan voittamaan

Eli lapulle:

Salavat UFA Kerroin 2,25 x 30€ Panos= :dash:

Lopullinen Voittaja: Salavat UFA Kerroin 1,78 x 100€ Panos= :dash:

Salavat UFA Yli 2,5 maalia Kerroin 1,90 x 30€ Panos= :dash:

Link to post
Share on other sites

OIKEIN: 6 ja VÄÄRIN: 12 Lappua

Edmonton - Pittsburgh Merki: 2 Kerroin 1.80 ( Veikkaus) TULOS: 0-2

Edmonton - Pittsburgh Lopullinen Voittaja: Pittsburgh Kerroin: 1,48 ( Veikkaus ) TULOS: Pitssburgh

Calgary - San Jose Merkki: 2 Kerroin: 2,45 ( Veikkaus ) TULOS: 3-1

Calgary - San Jose Lopullinen Voittaja: San Jose Kerroin: 1,85 ( Veikkaus ) TULOS: Calgary

Eli lapulle:

Normi voitto Pittsburgh+ Normi voitto San Jose Yhteiskerroin: 4,41 x 20€ Panos= :dash:

Lopullinen Voitto: Pittsburgh + Lopullinen Voitto: San Jose Yhteiskerroin 2,73 x 50€ Panos= :dash:

Jos kusee niin tauko on paikallaan :rofl:

Link to post
Share on other sites

Nyt sitä rahaa: OIKEIN: 6 ja VÄÄRIN: 14 Lappua

Mosesin maalimäärä: Merkki: 1maali Kerroin: 3,30 ( Veikkaus) TULOS: 0 Maalia

Chicago - arizona Lopullinen Voittaja: Chicago Kerroin: 1,30 ( Veikkaus )

New Jersey - Edmonton Lopullinen Voittaja: Nwe Jersey Kerroin: 1,53 ( Veikkaus )

San Jose - Calgary Lopullinen Voittaja: San Jose Kerroin: 1,50 ( Veikkaus )

Huomisen kohde: Tappara - Sport Merkki: 1 Kerroin: 1,43 ( Veikkaus )

Eli Lapulle:

Moses tekee 1 maalin Kerroin: 3,30 x 20€ Panos= :dash:

Moses 1 maali + Lopullinen Voitto Chicago + Lopullinen Voitto: New Jersey + Lopullinen Voitto: San Jose + Normi Voitto Tappara Yhteiskerroin: 14,07 x 5 € Panos= :dash:

Lopullinen Voitto Chicago + Lopullinen Voitto: New Jersey + Lopullinen Voitto: San Jose + Normi Voitto: Tappara Yhteiskerroin: 4,26 x 10€ Panos

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Tennis WTA Chennai nelinpeli / Jääkiekon MM naiset / NFL Tripla hakuun. Karamoko/Waltert - Adkar/Bhosale Pelivalinta: Adkar/Bhosale +1,5 erää (1,72) Kanada (N) - Japani (N) Pelivalinta: 1.erä Kanada (1X2) (1,28) KC Chiefs - NY Jets Pelivalinta: KC Chiefs -7,5 (1,73) Kerroin: 3,80 Veikkaus Adkar/Bhosale ovat hyviä nelinpelaajia ja kotimaassaan pelanneet hyvää tennistä. Vastustajat on sopivaa tasoa, odotan tasaista kamppailua, enkä yllättyisi vaikka intialaiset voittaisivat turnauksen. Yhteen erävoittoon hyvät saumat. Kanada aivan ylivoimainen joukkue ja ratkaisee matsin jo avauserässä. Japanilla ei pitäisi olla juuri mitään saumoja. KC Chiefsille todella tärkeä peli kyseessä. KC:n kotikenttä vaikea paikka vieraille ja Jets pelannut sen verran vaisusti, että en usko heidän pystyvän haastamaan Kansas Cityä. Uskon KC:n voittavan matsin kenttäpotku ja TD erolla.
    • Jalkapallo  Valioliiga  Klo  16.00   Ipswich  - Bournemouth    Valinta:  Puoliaika/lopputulos:  Bournemouth/  Tasapeli  Kerroin:  12,50 (paf)   Bournemouth on onnistunut maalinteossa ennen puoliaikaa sekä Ipswich päästää usein maalin ennen puoliaikaa.  Myös Bournemouth pelannut hyvin viime aikoina,  jolloin vieraiden johto puoliajalla ei olisi mikään ihme.   Toisella jaksolla sitten Ipswich parantaa ja raapii tasapelin lopputulokseen.  Bournemouth voittoputki voi hyvin päättyä tämmöiseen otteluun.      Kunhan Bournemouth johtaa ensimmäisen puoliajan jälkeen,  mutta ottelu päättyy tasapeliin,  niin tämä kohde menee oikein.  
    • 02:00 Toronto - Montreal  Toronton ykköskentässä kerrassaan upeita otteita illasta toiseen esittävä Roslovic saa melkoisen kertoimen pisteelle, kun vastassa on kotiottelussa Montreal. Torontolla on lepoetu, ja yli piste per peli tahdissa pelaava Roslovic iskenee pinnan. Jack Roslovic yli 0,5 pistettä (sis ja+rl) @1,86 @epicbet
    • IEM Beijing PK: Natus Vincere - BETBOOM | BETBOOM | 2.30 (Epicbet)   PK: The MongolZ - MOUZ | MOUZ -2.5 | 3.25 (bet365)
    • Jääkiekko EHT klo 14:30 Tsekki - Sveitsi Pelivalinta: Tsekki (1X2) Kerroin: 2,10 Marathonbet Tsekki hävisi Suomelle juuri pelatussa ottelussa, mutta pelillisesti Tsekki oli todella hyvä. Sveitsi puolestaan oli Ruotsia vastaan vaisu, eikä Suomeakaan pystynyt kunnolla haastamaan. Jos Tsekki jatkaa vahvoja otteita, pidän todennäköisenä, että Tsekki ottaa ottelusta voiton. Uskon, että kertoimet laskee ennen ottelun alkua.
×
×
  • Create New...