Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Legin Blogi! Seuranta 23.1.2015->


Recommended Posts

Helou koko vihjeparatiisin väki. Tänään aloitan vedonlyöntiblogin. Kiitos seuraamisesta.

HIFK-BLUS 2 4.00

KALPA-JYP X 3.90

KÄRPÄT-HPK 1 1.52

SAIPA-PELICANS 1 1.70

SPORT-ILVES X 3.75

TAPPARA-TPS 2 4.60

ÄSSÄT-LUKKO X 3.80

HOKKI-PELIITAT 1 1.55

KEUPA HT-JUKURIT X 4.60

LEKI-KOOKOO 2 1.70

VÄXJO-BRYNÄS 1 1.60

ALMTUNA-AIK X 3.75

ASPLÖVEN-VÄSTERÅS 2 2.10

BJÖRKLÖVEN-HÄSTEN 1 1.95

OSKARSHAMN-KARLSKOGA 2 1.95

Link to post
Share on other sites
  • Vastaukset 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jatketaan... Yön nhl laitetaan seuraavat betsit: Pittsburg - Dallas 2 kerroin 2.80 Pittsburgh on tehnyt maaleja alkukauden otteluissa varsinaisella peliajalla maksimissaan 2. Kun vastassa on Dallas

Tänään liigaa: Pelicans-Blues 2 2.40 TÄMÄ ON PÄIVÄN EPÄVARMIN! Tappara-Jyp 1 2.00 Haetaan vielä isoo kerrointa Ruotsin liigasta, jossa suorasta jatkopaikasta pudotuspeleihin taistelee färjestad, jo

Laitetaan lisää otteluja! Kaikki siis pelataan singleinä. Eli tasapanostuksin.

AUGSBURG-INGOLSTADT 2 2.00

DUSSELDORF-KREFELD 1 1.90

ISERLOHN-NURNBERG 1 1.98

MUNCHEN-HAMBURG 2 3.05

SCHWENNINGER-WOLFSBURG X 4.50

STRAUBING-EISBÄREN X 4.50

Keskimääräinen kerroin päivän vihjeissä on 2,87 eli kun keskimäärin 8 menee oikein 21 ottelusta, niin jäädään voitolle. Toivotaan tietenkin, että kaikki osuu :D

Edit. Marginaalisti tänää voiton puolelle.

Link to post
Share on other sites

Eilen siis pieni marginaalivoitto! Tänään jatketaan samaa rataa seuraaville matseilla:

JYP-KalPa 2 3.5

Pelicans-SaiPa 1 2.9

TPS-Tappara 1 3.5

K-Vantaa-Jukurit 1 2.8

SaPKo-Peliitat 1 1.65

HV71-MoDo 1 1.6

Rögle-Mora 1 1.95

Vedot 7 toteutuneet kertoimet 6.5

Päivän palautus 92%

Link to post
Share on other sites

Sunnuntai päivänä pelataan sitten muiden maiden liigoja. Ja taas painetaan sinkkuina menemään.

Wolfsburg-DEG 1 1.7

Lugano-Ambri-piotta 2 5.25

Davos-Kloten X 4.75

Lions-Chaux-De-Fonds 1 2.6

Bietigheim X 4.8

Frankfurt-Kassel X 4.4

Heilbronner-Ravensburg 1 4.00

Liberec-Slavia Praha X 4.6

Vitkovice-Karlovy X 4.5

Sparta Praha-Mountfield X 4.7

Rivissä paljon ristejä, mutta ristien arvo on niin suuri näissä liigoissa, että niitä kannattaa painaa jonkun verran ja valita ne todennäköisimmät tasapeli ottelut.

Link to post
Share on other sites

Eilen meni kaikki vihjatut vituiksi :D :D :D onneks yön OHL ja WHL paikkasi ihan mukavasti eilisen päivän saldon!

Tänään sitten koitetaan osua kunnolla:

Neftekhimik-Traktor 1 2.70

MHC Khimik-Dinamo pietari 1 4.00

MHC-Berkuty-Shinnik 2 3.30

Getafe-Celta Vigo X 3.20

Empoli-Udinese X 3.35

Ferreira-Benfica 2 1.45

Genclerbirligi-Besiktas 1 3.50

Naps!Naps! Lapulle noi niin tulee rahaa! Tämä on lupaus!

Link to post
Share on other sites

Kolme päivää putkeen vihjeissä tappiota! Onneks omalta osaltani päivät ovat olleet + merkkisiä, kun OHL ja WHL ovat osuneet. Tänään jo ei vihjattu Avto voitti kotonaan. Lähetään sitten vihjaamaan lisää, jos nyt täällä blogissakin saataisiin tuo 79.22% palautus takaisin sinne 100% luokkaan!

Derby-Blackburn 2 4.33 -Blackburn voitti kotonaan FA-cupin matsin Swansea vastaan 3-1.

Millwall-Reading 2 2.45 -Millwall taistelee putoamisviivalla ja aikaisemmat keskinäiset taistelut ovat 2-0 Readingille.

Rotherham-Bolton 2 3.00 -Boltonin hieno vierastasuri Liverpoolia vastaan.

Chesterfield-Crawley 1 1.53

Scunthorpe-MK 1 4.33

Accrington-Bury 1 3.1

Cambridge-DG 2 4.33

Saipa-Lukko 2 3.20

Karlskoga-Timrå 1 1.47

Västerås-Almtuna 1 1.50

Köln-Wolfsburg X 4.30

Ambri-Kloten 1 2.40

Lugano-Biel 1 1.55

Langenthal-Ajoie 1 1.90

Kometa-Vitkovice 1 1.65

Link to post
Share on other sites

Yön NHL kierrokselle löyty seuraavat kohteet:

Vancouver-Anaheim 1 2.65

Islanders-Rangers 1 2.40

Calgary-Buffalo X 4.25

Ja WHL

Red deers Rebels -Kelowna Rocks X 4.20

Ittelläni on kaikki sinkkuina x100e

Plus triplana Van,Isl,Cal X x100e, Van,Cal X,Red X x100e

Sekä yksi lappu jossa on kaikki neljä kohdetta panos 100e

Eli jos kaikki napsuu nii yli 20k€ tulee :)

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • NHL klo 3:00 Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens Pelivalinta: Chicago Blackhawks ML Kerroin: 2,44 Pinnacle Chicagon alkukausi on sujunut heikosti, kotiotteluissa meno ollut kohtalaista, vieraskentillä tulokset todella heikkoja. Kotiotteluissa Chicago on kuitenkin pystyny tasaisesti haastamaan kovempiakin joukkueita tasaisiin matseihin. Montrealin alkukausi ollut hieman parempi. Montreal on pelannut hyvin tasaisia matseja alkukaudesta, peräti 5/9 matsista on mennyt jatkoajalle, joten tasapeli varsinaisen peliajan jälkeen ei tässäkään matsissa suuremmin yllättäisi. Montrealilla alkukaudella hyvin tehopisteitä tehnyt Suzuki on sivussa, joka vaikuttaa merkittävästi Montrealin hyökkäyspeliin. Mielestäni Chicagolla on kertoimia paremmat mahdollisuudet otteluvoittoon.
    • Woods 2.75* typo👍 
    • 18:30 Lukko - TPS En tiedä millä meriiteillä Lukko revitty tässä suosikiksi vaikka hyviä tuloksia on napsinut. Ei olisi ansainnut voittoa HIFKiä vastaan, ja TPS monellakin osa-alueella edellä. TPS ML @2,10 @paf
    • Turnausvedot uuniin huomenna alkavaan PGL Masters Bucharest -turnaukseen.   PGL Masters Bucharest - Turnausvedot PK: To Reach the Final | MOUZ | 2.50 (bet365)   PK: Tournament Match-Ups | FURIA (vs Aurora) | 2.25 (bet365)   PK: Highest HLTV Rating | KSCERATO (vs latto) | 1.72 (bet365)   PK: Highest KAST% | sh1ro (vs try) | 1.83 (bet365)   PK: To Finish 3-1 or 3-2 | FUT | 1.90 (bet365)   PK: To Qualify | BETBOOM | 2.25 (bet365)
×
×
  • Create New...