Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Recommended Posts

Esports | CS:GO | ESL One: Road To Rio (EU)
21:00

ENCE vs Copenhagen Flames

Valinta: Kartta1 voittaja CPH Flames @ 2.20 coolbet

Analyysit ja ajatukset:
CPH on jokaisessa viimepelissä pystynyt näyttämään osaamisensa varsinkin mitä on tullut ensimmäiseen karttaan. (Overpass ja Inferno olleet CPH flamesin parhaimpia karttoja viime peleissä).
ENCE nyt vähän pelaili Elisa Invitationalissa ja sai paljon voittoja siellä. Mutta nyt on kuitenkin tarkoitus palata tosi toimiin ja saa nähdä kuinka ENCE tulee pelaamaan ilman Jamppia. 
Innolla odotan peliä!

  • Tykkäys 1
Link to post
Share on other sites

The Modus Icons of Darts

Scott Mitchell  - Arron Monk

Arron Monk @ 1.47 Coolbet

Alkaa 16:10

Monk on pyöritellyt Mitchelliä viimeisen viikon aikana aivan miten tahtoo voittaen kaikki kolme kohtaamista sekä voittaen 12 pelatusta 14 legistä. Monk ehti myös tänään jo voittamaan Huckvalen 4-1 joten eiköhän  heittokäsi ole näin tällekkin päivälle kunnossa.

4-2

Link to post
Share on other sites

Pöytätennis, Liga Pro Venäjä

Aleksei Yanshaev - Aleksandr Gribkov

Vihje: Aleksei Yanshaev -1.5 erää

Kerroin: 1.72

Vedonlyöntitoimisto: Bet365

Alkamisaika: 23:30

- Liga Pro:n puolella kohtaavat Aleksei Yanshaev sekä Aleksandr Gribkov, lähdetään hakemaan otteluun Yanshaevin vähintään kahden erän voittoa Gribkovista. Aleksei Yanshaev on parempi pelaaja selvästi kuin Gribkov ja Aleksei Yanshaev on ollut myös viime aikoina loistavassa vireessä voittaen 8 viimeisestä 10 pelistään. Aleksandr Gribkov puolestaan sinnitellyt tasan 5 voitossa ja 5 häviössä viimeiset 10 otteluaan. Aleksei Yanshaev on näiden pelaajien keskinäisiä otteluita dominoinut ja voittanut 5 viimeistä kohtaamista, kaikki nuo 5 viimeisestä keskinäistä kohtaamista on mennyt Yanshaevin nimiin vähintään 3-1 luvuin joka riittää tälläkin kertaa tasoituksen kotiin tuomiseksi, näillä eväillä Yanshaevin vähintään kahden erän voittoa lapulle.

Link to post
Share on other sites

Pöytätennis, Liga Pro Venäjä

Ivan Pandur - Andrey Sadkov

Vihje: Andrey Sadkov -2.5 erää

Kerroin: 2.50

Vedonlyöntitoimisto: Pinnacle

Alkamisaika: 01:00

- Liga Pro:n puolella kohtaavat Ivan Pandun sekä Andrey Sadkov. Sadkov lähtee ansaitusti suurena suosikkina, sen verran parempi pelaaja on Sadkov kuin vastustaja Pandur. Sadkov pelannut viime aikoina hyvässä vireessä ja voittanut 15 viimeisestä 20 pelistään kun puolestaan selvästi todella paljon heikompi Pandur on ollut suurissa vaikeuksissa otteluissaan ja voittanut vain 4 viimeisestä 20 pelistään. Sadkov myös kirjaimellisesti raiskannut keskinäiset kohtaamiset pelaajien välillä, viime kuukausien aikana Pandur ja Sadkov ovat ottaneet mittaa toisistaan 28 kertaa ja peräti 26 kertaa on Sadkov lähtenyt pöydästä voittajana ulos. Tuo on aika helvetin kova stastiikka ja kertoo kyllä pelaajien välisestä erosta aikas paljon. Näillä eväillä haetaan Sadkovin puhdasta 3-0 voittoa jälleen, kertoimen pitäisi olla lähempänä 2.00 lukemia selvästi.

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Koripallo Euroliiga klo 21:15 Panathinaikos - Barcelona Pelivalinta: Barcelona ML Kerroin: 4,30 Novibet Panathinaikos on aloittanut Euroliigan hyvin ja onkin 9 kierroksen jälkeen sarjataulukon kärjessä. Panathinaikos on kotona erityisen hyvä joukkue, tältä kaudelta kotitilasto 6-1, joten helppo peli ei tule vierasjoukkueelle. Barcelona on aloittanut Euroliigan myös ihan hyvin ja joukkueen materiaali riittää taisteluun kärkipään joukkueita vastaan. Vierasotteluissa Barcelona ei aina ole ollut terävimmillään, mutta yllätysvalmis joukkue kuitenkin on.  Näin suuri suosikki Panathinaikos ei mielestäni ole mitä kertoimet antaa ymmärtää.
    • Koripallo Euroliiga klo 22:00 Real Madrid - Crvena Zvezda Pelivalinta: Crvena Zvezda ML Kerroin: 3,05 Novibet Crvena Zvezda on aloittanut Euroliigan vahvasti. Otteet olleet kokonaisuutena hyviä ja selviä voittoja on tullut useampia. Real aloittanut kauden myös hyvin, loukkaantumisia on ainakin Panathinaikosta vastaan, tarkemmat poissaolotiedot tätä ottelua varten selviävät vasta lähempänä. Joka tapauksessa mielestäni Crvenalle tarjottu 3,05 kerroin on liian korkea.
    • 1. Divisioona / Jalkapallo Tanska AB - Vendsyssel FF AB Draw No Bet @ 1.55 Betsson Alkaa 20:00 AB(4.) on sarjassa kotikentällään kolme ottelun voittoputkessa pitäen noissa kaikissa matseissa oman maalinsa puhtaana sekä tehden yhteensä kuusi maalia. Vendsyssel(10.) on seitsemän matsin mittaisessa voitottomassa putkessa häviten noista kolme kamppailua. AB voitti joukkueiden kaksi edellistä keskinäistä kohtaamista joista viimeisin pelattiin elokuun puolivälissä ottelun päätyttyä tuolloin maalein 0-3.
    • IEM Beijing PK: Natus Vincere - Falcons | Falcons | 1.84 (Pinnacle)
    • Tilanne 3.11. vihjeiden jälkeen:       Vihjemäärä Oikein Void Väärin Palautus-% netto 1.   Snooker 6 4 0 2 198,26 % 39,65 € 2.   Kemmu 6 3 0 3 142,72 % 17,96 € 3.   Henksteri 4 2 1 1 123,67 % 10,21 € 4.   JapBet 2 0 0 2 0,00 % -14,68 € 5.   Nagamori30 6 1 0 5 30,48 % -45,61 € Yhteensä 24 vihjettä (10 - 1 - 13) netto 7,52 € palautus 103,65 %
×
×
  • Create New...