Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Isoimmat voitot?


Recommended Posts

Minkäslaisia voittoja porukka on saanut? Vouit myös kertoa pelottavia huteja mitä on tapahtunut.

Itsellä voitot ei mitään hirveen suuria ole, koska pelaan oikeastaan vain singlejä tai tuplia. Viime vuonna (vai oliko jopa tänä vuonna?) heitin Kärpät - Kalpa matsiin 400€ (siellä oli joku kuumeaalto menossa), voitto summa taisi olla lähemmäs 700€.

Link to post
Share on other sites
  • Vastaukset 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Viime vuonne heitin Kärpät - Kalpa matsiin 400€ (siellä oli joku kuumeaalto menossa), voitto summa taisi olla lähemmäs 700€.

Tästä tuli itsellenikin hyvät voitot. :mrgreen: Kiitos siitä.

Muita kovin suuria voittoja ei ole tullut, parhaimmat voitot ovat olleet 100€ luokkaa, kuitenkin erittäin harvoin.

Link to post
Share on other sites

Olikohan 270€ vai 370€ pitkävedosta ja panosta ei ollut juuri mitn.

Taisi olla SM-liigasta 4 ristiä oikein ja pelitapa kvartetti järjestelmä, pari ristiä meni huti.

Muista enään edes kunnolla, appi-ukko kuitenkin heitti vinkin.

Muutempa ei sitten olekkaan juuri voittanut.

Link to post
Share on other sites

Ei ole juurikaan isoja voittoja tullut. Joskus markka aikaan 450 mk vakiosta ja 500 mk monivedosta. Pelaan paljon singlejä ja tuplia pienillä panoksilla joten voittosummat ei nouse suuriksi. Kokonaisuus ratkaisee. Jos pelaan esim. 15 euroa päivässä ja voittoja tulee 20 euroa niin tyytyväinen saa olla....

Link to post
Share on other sites

1200€ on yksittäinen isoin voitto, ja se tuli viidellä Englannin sarjojen kohteilla. Yleensä voitot on 100-500€. Vakiosta olen kans muutaman kerran 13 oikein onnistunut saamaan. Kerran Englannin liigan vakiosta ja kerran EM-karsintojen vakiosta. Molemmilla kerroilla voitto oli vähän yli 1000€.

Link to post
Share on other sites

Nyt huimaa. 2314.47€ satasen yhteispanoksella. Kaikki eilisen ykkösen ja kakkosen kohteet laitoin mutulla ja varmistuksena vielä tripla- ja quatrojärjestelmät. Suurin osuus kympin perusvedolla 1287.96€ ja loput noilla järjestelmillä.

Yleensä tavoitteena on saada 4 tai 3 viidestä, mutta nyt meni valitettavasti kaikki oikein. 8-)

(Mukana oli vieläpä hermoja raastava tulospalveluiden sekoilu AC Oulun ottelussa.)

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • Koripallo Euroliiga klo 21:15 Panathinaikos - Barcelona Pelivalinta: Barcelona ML Kerroin: 4,30 Novibet Panathinaikos on aloittanut Euroliigan hyvin ja onkin 9 kierroksen jälkeen sarjataulukon kärjessä. Panathinaikos on kotona erityisen hyvä joukkue, tältä kaudelta kotitilasto 6-1, joten helppo peli ei tule vierasjoukkueelle. Barcelona on aloittanut Euroliigan myös ihan hyvin ja joukkueen materiaali riittää taisteluun kärkipään joukkueita vastaan. Vierasotteluissa Barcelona ei aina ole ollut terävimmillään, mutta yllätysvalmis joukkue kuitenkin on.  Näin suuri suosikki Panathinaikos ei mielestäni ole mitä kertoimet antaa ymmärtää.
    • Koripallo Euroliiga klo 22:00 Real Madrid - Crvena Zvezda Pelivalinta: Crvena Zvezda ML Kerroin: 3,05 Novibet Crvena Zvezda on aloittanut Euroliigan vahvasti. Otteet olleet kokonaisuutena hyviä ja selviä voittoja on tullut useampia. Real aloittanut kauden myös hyvin, loukkaantumisia on ainakin Panathinaikosta vastaan, tarkemmat poissaolotiedot tätä ottelua varten selviävät vasta lähempänä. Joka tapauksessa mielestäni Crvenalle tarjottu 3,05 kerroin on liian korkea.
    • 1. Divisioona / Jalkapallo Tanska AB - Vendsyssel FF AB Draw No Bet @ 1.55 Betsson Alkaa 20:00 AB(4.) on sarjassa kotikentällään kolme ottelun voittoputkessa pitäen noissa kaikissa matseissa oman maalinsa puhtaana sekä tehden yhteensä kuusi maalia. Vendsyssel(10.) on seitsemän matsin mittaisessa voitottomassa putkessa häviten noista kolme kamppailua. AB voitti joukkueiden kaksi edellistä keskinäistä kohtaamista joista viimeisin pelattiin elokuun puolivälissä ottelun päätyttyä tuolloin maalein 0-3.
    • IEM Beijing PK: Natus Vincere - Falcons | Falcons | 1.84 (Pinnacle)
    • Tilanne 3.11. vihjeiden jälkeen:       Vihjemäärä Oikein Void Väärin Palautus-% netto 1.   Snooker 6 4 0 2 198,26 % 39,65 € 2.   Kemmu 6 3 0 3 142,72 % 17,96 € 3.   Henksteri 4 2 1 1 123,67 % 10,21 € 4.   JapBet 2 0 0 2 0,00 % -14,68 € 5.   Nagamori30 6 1 0 5 30,48 % -45,61 € Yhteensä 24 vihjettä (10 - 1 - 13) netto 7,52 € palautus 103,65 %
×
×
  • Create New...