Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Isoimmat voitot?


Recommended Posts

Minkäslaisia voittoja porukka on saanut? Vouit myös kertoa pelottavia huteja mitä on tapahtunut.

Itsellä voitot ei mitään hirveen suuria ole, koska pelaan oikeastaan vain singlejä tai tuplia. Viime vuonna (vai oliko jopa tänä vuonna?) heitin Kärpät - Kalpa matsiin 400€ (siellä oli joku kuumeaalto menossa), voitto summa taisi olla lähemmäs 700€.

Link to post
Share on other sites
  • Vastaukset 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Viime vuonne heitin Kärpät - Kalpa matsiin 400€ (siellä oli joku kuumeaalto menossa), voitto summa taisi olla lähemmäs 700€.

Tästä tuli itsellenikin hyvät voitot. :mrgreen: Kiitos siitä.

Muita kovin suuria voittoja ei ole tullut, parhaimmat voitot ovat olleet 100€ luokkaa, kuitenkin erittäin harvoin.

Link to post
Share on other sites

Olikohan 270€ vai 370€ pitkävedosta ja panosta ei ollut juuri mitn.

Taisi olla SM-liigasta 4 ristiä oikein ja pelitapa kvartetti järjestelmä, pari ristiä meni huti.

Muista enään edes kunnolla, appi-ukko kuitenkin heitti vinkin.

Muutempa ei sitten olekkaan juuri voittanut.

Link to post
Share on other sites

Ei ole juurikaan isoja voittoja tullut. Joskus markka aikaan 450 mk vakiosta ja 500 mk monivedosta. Pelaan paljon singlejä ja tuplia pienillä panoksilla joten voittosummat ei nouse suuriksi. Kokonaisuus ratkaisee. Jos pelaan esim. 15 euroa päivässä ja voittoja tulee 20 euroa niin tyytyväinen saa olla....

Link to post
Share on other sites

1200€ on yksittäinen isoin voitto, ja se tuli viidellä Englannin sarjojen kohteilla. Yleensä voitot on 100-500€. Vakiosta olen kans muutaman kerran 13 oikein onnistunut saamaan. Kerran Englannin liigan vakiosta ja kerran EM-karsintojen vakiosta. Molemmilla kerroilla voitto oli vähän yli 1000€.

Link to post
Share on other sites

Nyt huimaa. 2314.47€ satasen yhteispanoksella. Kaikki eilisen ykkösen ja kakkosen kohteet laitoin mutulla ja varmistuksena vielä tripla- ja quatrojärjestelmät. Suurin osuus kympin perusvedolla 1287.96€ ja loput noilla järjestelmillä.

Yleensä tavoitteena on saada 4 tai 3 viidestä, mutta nyt meni valitettavasti kaikki oikein. 8-)

(Mukana oli vieläpä hermoja raastava tulospalveluiden sekoilu AC Oulun ottelussa.)

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • Premier League / Jalkapallo Norja Sandefjord - Start Alle 3.5 Maalia @ 1.54 Epicbet Alkaa 18:00 Sandejord(14.)teki tämän kauden 20:ssä pelatussa sarjaottelussaan keskimäärin 0.90 maalia ottelua kohden. Startin(16.) vastaava lukema 1.10. Sandefjordin teki kymmenessä pelatussa kotiottelussaan ainoastaan seitsemän maalia minkä lisäksi Startin odotetaan lähtevän otteluun puolustusvoittoisella 3-5-2 taktiikalla.  3-0
    • National Football League / Jalkapallo Tshekki FC GRAFFIN Vlasim - FK MAS Taborsko Molemmat joukkueet tekevät maalin:Kyllä @ 1.62 Coolbet Alkaa 17:30 Joukkueiden kymmenessä edellisessä keskinäisessä kohtaamisessa nähtiin molempien joukkueiden maali. FC Vasim(12.) teki vähintään yhden maalin seitsemässä kauden kahdeksasta tähän mennessä pelatusta sarjaottelustaan. Taborsko(7.) teki vastaavasti vähintään yhden maalin kuudessa kahdeksasta pelatusta sarjakamppailustaan. 4-1
    • StarLadder StarSeries Fall PK: Aurora - Vitality | Vitality -1.5 | 1.88 (Coolbet)
    • StarLadder StarSeries Fall PK: Vitality - FURIA | Vitality -1.5 | 2.35 (Pinnacle)
    • Jalkapallo:Belgia National Division 1 klo.16:00 Onhaye - Renaissance Mons btts 2.pa @3.04 Marathonbet  Mennään Belgiasta vieläkin alempiin sarjatasoihin ja molempien maalia tokajaksolle kokeiluun. Molemmilla 4 ottelua käytynä.Onhayen kausi alkanut vastustajaansa paremmin.Onhayen on pelannut 2 ottelua kotona ja siltä on vielä maalitili avaamtta kotona. Renaissance Mons puolestaan 1 pelannut vieraissa ja siltä on myös maalitili avaamatta vieraissa.Noihin molempien tilastoihin saadaan tänään muutosta.Onhaye avannee vihdoin sen maalitilinsä kotona kovalla työllä ja silloin puolustus saattaa jäädä heikommalle,jonka Renaissance Mons käyttää hyödykseen.  
×
×
  • Create New...