Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

14.3 KEVÄT ON SAAPUNUT


Recommended Posts

Elisa Invitational, CS2

Metzport - Altrenate attax

Vihje ; Metizport -1,5 karttaa

1,85@ Coolbet

15;25

MEtizport on ollut todella hyvä tier 1 jengejä vastaan ja nyt tässä on edellisiä vastustajia selvästi heikompi jengi vastassa. USkoisin että tässä nähdään nopsa 2 kartan peli. 

Link to post
Share on other sites

Pöytätennis, Setka Cup

Reva - Lukianevych

Yli 70.5 Pistettä

Vedonlyöntitoimisto: Bet365

Kerroin: 1.83

Alkamisaika: 22:35

- Setka Cupin puolella kohtaavat Reva sekä Lukianevych. Reva lähtee tähän otteluun jättiluokan suosikkina 1.16 kertoimella ja näen kyllä Revan tämän ottelun voittavan mutta mielestäni Reva lähtee tähän otteluun liian selkeänä suosikkina eikä pelaajien välinen tasoero ole näin suuri. Uskon Lukianevychin tässä pystyvän ihan uskottavan ja hyvän vastuksen antamaan ja vähintään yhden erän Reva:lta voittamaan jotta pisteissä mennään yli tämän 70.5 pisteen rajan.

  • Tykkäys 1
Link to post
Share on other sites

Pöytätennis, Setka Cup

Molochko - Levshyn

Levshyn Voittaa 1. Erän & Ottelun

Vedonlyöntitoimisto: Bet365

Kerroin: 1.90

Alkamisaika: 23:20

- Molochko sekä Levshyn kohtaavat Setka Cupin puolella. Kertoimet on asetettu tähän otteluun 2.75 - 1.40 Levshynin hyväksi. Näen Levshynin tähän otteluun tultaessa selkeämpänä suosikkina ja Levshynin tätä ottelua hallitsevan alusta asti. Levshyn näistä pelaajista selvästi parempi lähes jokaisella osa-alueella ja dominoinut näiden pelaajien keskinäisiä otteluita miten on tahtonut joten uskon kyllä jälleen heti alusta asti Levshynin tätä ottelua hallitsevan ja voittavan sekä avauserän että koko ottelun.

  • Tykkäys 1
Link to post
Share on other sites

Boston Celtics - Phoenix Suns

01:30

Ottelupari nähtiin muutama päivä sitten ja Celtics oli kymmenen pistettä parempi. Tänään ei pelata voittajaa vaan Derrick Whiten syöttöjä joiden linja on 4,5 ja herra ylittää tämän linjan useasti. Sunsia vastaan 5 syöttöä, ja viimeiset 15 peliä 11/15 tullut yli 4,5 syöttöä. Koko kaudella lukema on 35/61.

Derrick White yli 4,5 syöttöä @1,68

@unibet

Link to post
Share on other sites

Nba, koripallo

Knicks - Trail Blasers

Vihje : Josh Hart yli 26,5 PRAs

1,81@ unibet

4:10

Hart on ollut hyvä ja pelaa tällä hetkellä suuria minuutteja. Hän parhaimmillaan tekee sen 15-20 pinnaa reboindeja ja syöttöjä myös kertyy aika kivasti per matsi. Tässä varmasti sauma 30 prassiin ainakin.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 13.3.2024 at 18.05, Kemmu said:

Jääkiekko 

Mestis 

 

Voittaja- Mukaanlukien playoff :   TUTO 

Kerroin :  14.00 ( PAF )

Kemmun panosti :  10€ 

mahd.voitto:  140€ 

 

TUTO Mestaruutta lähden koittamaan,  koska

- Uskon että pudottavat K-Espoo joukkueen vaikeuksien jälkeen 

- Pystyy kiusaamaan IPK,  Ketterä joukkueita 

Jokerit - bonus

- mikäli IPK,  Ketterä putoaa jompikumpi 1,kierroksella ,  niin välierissä Jokerit - TUTO,  jolloin tämä lappu taskussa voi itkeä vähemmän,  jos TUTO etenee jatkoon eli finaaliin. 

-  Finaaleissa helppo seiftata 

---

TUTO on joukkueena liigan top-6 joukkue ehdottomasti.  Ei loukkaantumisia,  mikä aina hyvä.   Ovat runkosarjassa näyttäneet vahvuutensa isoja vastaan.  Joukkueessa on riittävä maalivahti Vuorio /Huhtamaa.  Löytyy Asplund,  Kerkkänen, Tiihonen ym..  pelillisesti vaikea joukkue vastustajalle ja oiva joukkue pudotuspeli kiekolle.   Ennakkoon erittäin hyvä valinta mustaksi hevoseksi. 

 

Espoo on paha vastus, mutta sen selätettyään kaikki on auki.  Itselle oiva kerroin ainakin.   

 

Tänään Ma 25.3

Kannustetaan tuto jatkoon, jotta tämä on elossa.

TAISTELE TUTO.. Espoo omaa kaikki paineet kotikentällään

-- 

On 13.3.2024 at 18.05, Kemmu said:

Jääkiekko 

Mestis 

 

--- TOKI ---

Hermes  18.00  Olisi myös aika kova.   Siinä toinen erittäin ilkeä poffi vastus, joka pystyy pärjää päätyyn asti. 

 

JOKERIFANI EI LUOTA OMIIN,  MUTTA EN KYLLÄ HERMESTÄ   OTA AINAKAAN. ...  TUTO OIVA HAKU

VP:,,,   ehkä hermeksessä olisi hyvää hakuu 😉😉😉..  Jokerit on paineet.  Kuitenkin nuori ryhmä.   Hermes on ilkeä ja paha. Kokenut poffijoukkueena. Narrien jälkeen pystyy oikeasti haastamaan Ketterä,  TUTO,  IPK joukkueita. 

 

 

JOKERILASIT PÄÄHÄN JA MESTIS KOLMIKKO ON

1.  TUTO 

2. Ketterä 

3. Jokerit 

VIHJEPARATIISIN HERMES ON VÄLIERISSÄ JO

IPK- HERMES  ON  Paha pari, mutta hermes omistaa hyvin mahkuja

 

--

NII TUTO JATKOON

IPK - HERMES JA  KETTERÄ- TUTO

 

UNELMAFINAALI TUTO-HERMES

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt
  • Uusimmat viestit

    • Koripallo Euroliiga klo 21:15 Panathinaikos - Barcelona Pelivalinta: Barcelona ML Kerroin: 4,30 Novibet Panathinaikos on aloittanut Euroliigan hyvin ja onkin 9 kierroksen jälkeen sarjataulukon kärjessä. Panathinaikos on kotona erityisen hyvä joukkue, tältä kaudelta kotitilasto 6-1, joten helppo peli ei tule vierasjoukkueelle. Barcelona on aloittanut Euroliigan myös ihan hyvin ja joukkueen materiaali riittää taisteluun kärkipään joukkueita vastaan. Vierasotteluissa Barcelona ei aina ole ollut terävimmillään, mutta yllätysvalmis joukkue kuitenkin on.  Näin suuri suosikki Panathinaikos ei mielestäni ole mitä kertoimet antaa ymmärtää.
    • Koripallo Euroliiga klo 22:00 Real Madrid - Crvena Zvezda Pelivalinta: Crvena Zvezda ML Kerroin: 3,05 Novibet Crvena Zvezda on aloittanut Euroliigan vahvasti. Otteet olleet kokonaisuutena hyviä ja selviä voittoja on tullut useampia. Real aloittanut kauden myös hyvin, loukkaantumisia on ainakin Panathinaikosta vastaan, tarkemmat poissaolotiedot tätä ottelua varten selviävät vasta lähempänä. Joka tapauksessa mielestäni Crvenalle tarjottu 3,05 kerroin on liian korkea.
    • 1. Divisioona / Jalkapallo Tanska AB - Vendsyssel FF AB Draw No Bet @ 1.55 Betsson Alkaa 20:00 AB(4.) on sarjassa kotikentällään kolme ottelun voittoputkessa pitäen noissa kaikissa matseissa oman maalinsa puhtaana sekä tehden yhteensä kuusi maalia. Vendsyssel(10.) on seitsemän matsin mittaisessa voitottomassa putkessa häviten noista kolme kamppailua. AB voitti joukkueiden kaksi edellistä keskinäistä kohtaamista joista viimeisin pelattiin elokuun puolivälissä ottelun päätyttyä tuolloin maalein 0-3.
    • IEM Beijing PK: Natus Vincere - Falcons | Falcons | 1.84 (Pinnacle)
    • Tilanne 3.11. vihjeiden jälkeen:       Vihjemäärä Oikein Void Väärin Palautus-% netto 1.   Snooker 6 4 0 2 198,26 % 39,65 € 2.   Kemmu 6 3 0 3 142,72 % 17,96 € 3.   Henksteri 4 2 1 1 123,67 % 10,21 € 4.   JapBet 2 0 0 2 0,00 % -14,68 € 5.   Nagamori30 6 1 0 5 30,48 % -45,61 € Yhteensä 24 vihjettä (10 - 1 - 13) netto 7,52 € palautus 103,65 %
×
×
  • Create New...