Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Kiitä vihjeestä!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Vastaukset 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiitos kaikille jotka vihjasivat KHL Vihjeitä 2,6   @BloKki  aivan loistava Vitjaz haku @JapBet  loistava  tasapeli haku Avtomobilist otteluun  Sitten @poronvoima  hyvät ylivoima maalit

Kiitos palqutteesta!  Yritän aikaistaa kirjoituksia.  Ainakin poffeissa. Kiitos myös teidän hyvistä kirjoituksista ja vihjeistä 

Nuo trollfacet on nyt otettu pois. Niiden käyttötarkoitus oli muutenkin melko turhaa.

Jonzelle taas iso käsi näkemyksen lainaamisesta tappeluihin. Tuli otettua tuo Deontay Wilder tipsi kertoimilla 3 ja 8 ja molemmat kotiin!

"Unbeaten heavyweight contender Deontay Wilder (31-0, 31 KO’s) scored his 31st consecutive knockout in defeating Malik Scott (36-2-1, 13 KO’s) by a 1st round knockout. Deontay landed a left-right combination that put Scott down on the canvas. He tried to get back to his feet but he was too hurt to get up.

The crowd booed the stoppage because it Scott went down too easy. The punch that hurt Scott was a left hook to the side of his head. Deontay followed that with a straight right hand down the middle that appeared to be blocked by Scott. However, the shot still drove Scott’s gloves into his face, and that could have contributed to him being hurt.

“The left was to the temple,” Deontay said. “People don’t understand that even when you have your gloves up, you’re still being hit with 230 pounds of power. It still hurts. I don’t care if it don’t go past 4 rounds. I’m just on a mission to win the heavyweight championship of the world and bring it back to America. BOMB SQUAD!!!”

Link to post
Share on other sites

Minä en tässä kiitä ketään yksityisesti vaan kaikki jotka laittoivat eilen vihjeet esiin ja lähes kaikki osui! Jatketaan tästä jätkät. Vihjeparatiisin ylivoimaisesti paras päivä, kun itse olen täällä ollut ja uskon että oli kaikkien aikojen päivä. 15.3!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Iso kiitos Final Fantasylle, Minnesotan "huutelusta" chatissa, sai loistavan lisäkohteen kvartetti rekkaan, joka osui 73 kertoimella! en ymmärrä vain miksi laitoit vihjeosioon 1/X merkillä ja 1.74 kertoimella, ku suorasta voitosta sai Veikkauksella 2.9 kertoimen :D no joo, :thumbup:

Link to post
Share on other sites

Iso kiitos Final Fantasylle, Minnesotan "huutelusta" chatissa, sai loistavan lisäkohteen kvartetti rekkaan, joka osui 73 kertoimella! en ymmärrä vain miksi laitoit vihjeosioon 1/X merkillä ja 1.74 kertoimella, ku suorasta voitosta sai Veikkauksella 2.9 kertoimen :D no joo, :thumbup:

Minä ymmärrän ihan hyvin :D Jälkiviisaus on paha asia vedonlyönnissä. Mutta hienoa että osui isompi lappu!

Kiitos voivoille vinkistä naisten mm-karsintaan. Hyvin napsui under 2,7 kertoimella.

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • Baseball, MLB New York Yankees - Kansas City Royals Kansas City Royals Yli 4.5 Juoksua Vedonlyöntitoimisto: Pinnacle Kerroin: 2.65 Alkamisaika: 20:35 - MLB puolella kohtaavat New York Yankees sekä Kansas City Royals. Vierasjoukkue Royalsin vähintään 5 juoksua otteluun lähdetään hakemaan. Kansas City Royals on niin American Leaguen kun koko MLB:n jumbo ja joukkue on tehnyt toiseksi vähiten juoksuja koko liigassa. Silti pidän Royalsin lyöntikalustoa ihan hyvänä ja jopa aliarvostettuna koko liigan mittakaavassa. New York Yankeesin syöttäjänä aloittaa tässä ottelussa Warren joka on tämän kauden aloittanut ihan ok otteilla, viime startti kuitenkin Los Angeles Angelsia vastaan oli varsin heikko ja Warren poistuikin ottelusta jo aikaisessa vaiheessa. Kansas City Royals saanut hyvin pelaajia pesille ja scoring positioneihin mutta ei ole vain onnistunut sitten näistä paikoista tekemään juoksuja, nyt mielestäni on Royalsilla hyvä sauma kääntää kurssi Warrenia vastaan joka ei ole ollut parhaimmillaan ja etenkin kun pelataan päivä ottelu Yankee Stadiumilla joka tunnetaan varsin lyöjä ystävällisenä pelipaikkana, etenkin nyt kun sääolosuhteet vielä suosivat.
    • Baseball, MLB Philadelphia Phillies - Atlanta Braves Yli 7.5 Juoksua Vedonlyöntitoimisto: Unibet Kerroin: 2.20 Alkamisaika: 02:15 - MLB puolella kohtaavat Philadelphia Phillies sekä Atlanta Braves, Yli 7.5 juoksua lähdetään hakemaan tähän otteluun. Braves voitti tämän ottelusarjan edellisen kohtaamisen 0-9 luvuin. Atlanta Bravesin lyöntikalusto on ollut erinomainen viime otteluissa tehden kovaa tulosta. Philadelphia Philliesin lyöntikalusto on myös erinomainen, tehokkuus kuitenkin ratkaisuhetkillä ollut nyt heikkoa, paljon saadaan pelaajia pesille ja täydet pesät tilanteita vähäisillä paloilla mutta juoksuja ei onnistuta tekemään. Phillies jäi tämän ottelusarjan edellisessä kohtaamisessa nollille kotonaan ja kun joukkueesta löytyy Turnerin, Harperin ja Schwarberin kaltaisia lyöjiä niin todella vaikeaa on nähdä että vaikeudet juoksujen teon suhteen montaa ottelua peräkkäin enää voi jatkua. Philliesin 4 edellisessä ottelussa tehty 20, 14, 13 ja nyt 9 juoksua, molemmilla joukkueilla hyvät syöttäjät ottelussa aloittavat mutta en usko sen silti riittävän loppuun asti ottelussa, sillä molemmillta joukkueilta löytyy kyllä niin paljon tulivoimaa ja pelaajia saadaan pesille scoring positioneihin usein. Unibetilta kohtuu hyvä tarjous 2.20 tästä yli 7.5 juoksusta kun esim. Bet365 tarjoaa vain 1.95.
    • Tennis ITF Luzhou naiset klo 6:00 Bai, Z - Shi, H Pelivalinta: Bai, Z  -1,5 erää Kerroin: 1,79 Pinnacle Bai ollut suvereeni läpi turnauksen ja ottanut selkeitä voittoja. Yhtäkään erätappiota ei ole vielä. Shi pelannut myös hyvän turnauksen ja on ihan lupaava nuori pelaaja. Bai kuitenkin tällä hetkellä niin kovassa iskussa, että uskon hänen voittavan finaalin suoraan 2-0 lukemin.
    • IEM Rio PK: Falcons - Spirit | Spirit | 2.75 (bet365)   PK: FURIA - Vitality | Vitality -1.5 | 2.10 (Coolbet)
    • 12:15 Titan Ultra Giant Risers - TNT Tropang 5G Philippiinien korisliigassa kohtaavat sarjakauden neljällä voitolla kuudesta matsista aloittanut TNT Tropang 5G ja päinvastaisella rekordilla aloittanut Titan Ultra Giant Risers. En tiedä millä eväillä on kambilla aloitettu lauantai aamu, mutta tämän matsin over 210 kun saa kertoimella 1,81, on se pelattava. Muualla kyseinen kohde noin matalalla linjalla ei ole edes auki, esim pinnaclen matalin on o217,5 kertoimella 1,675 yli 210 pistettä @1,81 @paf
×
×
  • Create New...