Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

VP-Uutiset


Recommended Posts

  • Vastaukset 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anakondalle tosiaan annettu nyt ip bännit. Multinickejä löytynyt millä osallistunut tuplauskilpailuun. Nummelin, Ragnar48 ainakin miehen käsialaa. Ei jaksa enää katsella tuota pelleilyä.

Uutisiin pientä päivitystä Nyt on kesä alkanut virallisesti vissiin Yllätin siilet rakastelemasta pihaltani ja se jos joku on kesän alkamisen merkki      Muistakaa e

HYVÄÄ SYNTYMÄPÄIVÄÄ @Jode007??????????????????????????

Posted Images

  • 3 weeks later...
29 minuuttia sitten, Kenpachi said:

mitäs nyt on tapahtunut? :huh:

tämä meidän moderaattori heitti minut ja Sparkzin pihalle ilman mitään syytä, ei sen kummempaa. Se on ainakin varma että Grand Prix kisoja ei tule olemaan jatkossa tuollaisen takia.

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • 12:15 Titan Ultra Giant Risers - TNT Tropang 5G Philippiinien korisliigassa kohtaavat sarjakauden neljällä voitolla kuudesta matsista aloittanut TNT Tropang 5G ja päinvastaisella rekordilla aloittanut Titan Ultra Giant Risers. En tiedä millä eväillä on kambilla aloitettu lauantai aamu, mutta tämän matsin over 210 kun saa kertoimella 1,81, on se pelattava. Muualla kyseinen kohde noin matalalla linjalla ei ole edes auki, esim pinnaclen matalin on o217,5 kertoimella 1,675 yli 210 pistettä @1,81 @paf
    • Snooker, MM-kisat Ding Junhui vs. David Gilbert klo. 21:00 Gilbert voittaa ja tekee yli 1,5 sadan sarjaa/3,75 PAF Ding Junhuita arvostetaan vanhojen meriittien vuoksi korkealle tässä, mutta todellisuus on kuitenkin se, että Junhuin aika alkaa olla ohi. David Gilbert pelasi karsinnoissa kliinistä snookeria ja näyttää kerrankin siltä, että pystyy voittamaan isoja otteluita. Minulle mikään yllätys ei olisi, jos englantilainen ottaisi tästä parista selvänkin voiton, mutta Gilbertissä on monesti nähty isoja ongelmia pään kestämisen kanssa tiukassa paikassa. Uskon kuitenkin pariin sataseen ja voittoon. Tämä ja tuo Mark Allenin ottelu pelataan loppuun sunnuntaina.
    • Snooker maailmanmestaruuskilpailut Mark Williams vs Antoni Kowalski Kowalski frametasoitus +4,5 Kerroin 1,8 Unibet Kowalski selvittänyt karsinnoissa tiukista tiukimman tilanteen, jossa touripaikan säilyttäminen edellytti pääsyä pääkisaan. Uskon Williamsin voittavan tämän ottelun, mutta että Kowalski pystyy pelaamaan rennolla asenteella ja antamaan painetta, jolloin lopputuloksesta voi muodostua yllättävän tiukka.
    • Snooker, MM-kisat Mark Allen vs. Zhang Anda klo. 12:00 Anda voittaa ja tekee yli 2,5 sadan sarjaa/6,00 PAF Kiinan Zhang Anda pääsee hyvistä asetelmista ensimmäisen kierroksen otteluun Pohjois-Irlannin Mark Allenia vastaan. Allen on ollut aika vaisu viime aikoina, kun taas Anda sai pelata karsinnoissa itsensä lämpimäksi. Uskon tässä @j00le:n tavoin Andan voittoon, mutta myös siihen, että tämä takoo vähintään kolme sadan sarjaa. Kiinalainen ei ole kovinkaan nopeatempoinen pelaaja, mutta on äärimmäisen kliininen paikan saadessaan.
    • Snooker maailmanmestaruuskilpailut Mark Allen vs Zhang Anda klo 12:00 Kerroin 2.20 Unibet Alkukierrosten potentiaalinen yllättäjä. Anda todennäköisesti yleistehoiltaan kaikkein vahvin karsija, joka näytti tuhovoimansa erityisen selkeästi juuri edellisessä karsintaottelussaan. Pitkässä ottelussa hyvä mahdollisuus, että löytää samanlaisen vireen ja ottaa Allenista voiton. Pidän siis Andaa todennäköisempänä voittajana tästä parista
×
×
  • Create New...