Jump to content
  • kierrätysvapaita ilmaiskierroksia.png

Mikä vituttaa nyt?


Recommended Posts

Pissikset,,,naiset,,,naisasiat...

Vois tehdä melkein jo naisista oman ketjun, mutta mä olisin ainoa joka siihen kirjoittaisi niin antaa olla..

Kaikki menee vaa päin persettä aina...

Oikeastaan saisin jo huikean kirjan tehtyä niistä asioista ja varmaan myisikin hyvin,,varsinkin @Vode ja uskoisin @masaliantiikeri käyvän ainakin heti poistamassa pari kappaletta. .

Vittuku mikään onnistu koskaan niiden kaa,,,no onneksi siihen tottuu mut on se jännä ku se tapahtuu joka kerta ,,ihan joka kerta 

  • Upvote 5
Link to post
Share on other sites
  • Vastaukset 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pissikset,,,naiset,,,naisasiat... Vois tehdä melkein jo naisista oman ketjun, mutta mä olisin ainoa joka siihen kirjoittaisi niin antaa olla.. Kaikki menee vaa päin persettä aina... Oik

Jokerit ja etenkn Erkka NEITI Westerlund. Siis sanotaan nyt aluksi, että ei kannata liikaa tuijottaa tämän päiväistä 3,erää jatkossa, koska se oli ihan oma luku, Eli älkää betsien valossa miettikö e

Velat ja elämä, aamen.

Posted Images

9 tuntia sitten, Kemmuru said:

Pissikset,,,naiset,,,naisasiat...

Vois tehdä melkein jo naisista oman ketjun, mutta mä olisin ainoa joka siihen kirjoittaisi niin antaa olla..

Kaikki menee vaa päin persettä aina...

Oikeastaan saisin jo huikean kirjan tehtyä niistä asioista ja varmaan myisikin hyvin,,varsinkin @Vode ja uskoisin @masaliantiikeri käyvän ainakin heti poistamassa pari kappaletta. .

Vittuku mikään onnistu koskaan niiden kaa,,,no onneksi siihen tottuu mut on se jännä ku se tapahtuu joka kerta ,,ihan joka kerta 

Pää pystyyn ja kohti uusia pettymyksiä ;)

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Eilen mietin btts-vetoa Suomen peliin Liechensteinia vastaan about kertoimella @2,60 tai jotain. Veto oli jo piikillä, mutta sitten tuumin, ettei se Liechenstein varmaan maalia saa, kun tekee yhden kerran seitsemässä pelissä. NO MITEN SITTEN TAAS KÄVI? Suomi on paska, ei siitä mihinkään pääse. Aina pitäisi lyödä vastaan tavallta tai toisella.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
10 tuntia sitten, FUT_Griez said:

ELI sinä, anakonda halusit mieluummin yrittää säilyttää C4seyNeis4t-naamion kuin jakaa meille nämä "herkkusi"

Tää on oikeesti hauskaa seurata kun kaikkia uusia nikkejä luullaan minuksi, harmi vaan että toiset joutuu turhaan kärsiin vp-etsivien vainoharhasuudesta :D ehdotan jonkun julkisen anakonda-kaavakkeen käyttöä jokaisen uutta nimimerkkiä tekevän kohdalla :rofl: kaavake sisältää esim kysymyksiä "Oletko pelannut futista Robert Tayloria vastaan junnuissa?" Näin suljetaan jo muutama sata keskisuomalaista ex juniorijalkapalloilijaa pois käyttäjistä 

Link to post
Share on other sites

Tee tili osallistuaksesi keskusteluun

Sinun täytyy olla jäsen jos haluat kommentoida

Tee tili

Rekisteröi uusi tili. Se on helppoa!

Tee tili

Kirjaudu

Onko sinulla jo tili? Kirjaudu tästä.

Kirjaudu nyt

  • Uusimmat viestit

    • Jalkapallo:Belgia National Division 1 klo.16:00 Onhaye - Renaissance Mons btts 2.pa @3.04 Marathonbet  Mennään Belgiasta vieläkin alempiin sarjatasoihin ja molempien maalia tokajaksolle kokeiluun. Molemmilla 4 ottelua käytynä.Onhayen kausi alkanut vastustajaansa paremmin.Onhayen on pelannut 2 ottelua kotona ja siltä on vielä maalitili avaamtta kotona. Renaissance Mons puolestaan 1 pelannut vieraissa ja siltä on myös maalitili avaamatta vieraissa.Noihin molempien tilastoihin saadaan tänään muutosta.Onhaye avannee vihdoin sen maalitilinsä kotona kovalla työllä ja silloin puolustus saattaa jäädä heikommalle,jonka Renaissance Mons käyttää hyödykseen.  
    • Jalkapallo:Belgia Challenge Pro League klo.17:00 Sporting Lokeren - Virton btts 1.pa @3.42 Marathonbet  Belgian Challenge Prosta molempien maalia aloitusjaksolle testiin. Joukkueet ovat sarjassa peräkkäisillä 5 ja 4 sijoilla 9.pisteellä.Lokerenilla on lisäksi 1 ottelu enempi pelattu.Lokeren on tehnyt 12 maalia ja sille on tehty 10.Virtonin puolustus on ollut huomattavasti parempi ja se on ainoastaan 1 päästänyt omiin.Tehtyjä sillä 7 maalia. Odotettavissa on vauhdikas ottelu ja molempien maali varmaankin toteutuu,mutta koitetaan sitä jo aloitusjaksolle.
    • 17:00 Erzurumspor - Samsunspor  Kotijoukkueen hyökkäyspeli on ollut sekä tuloksellisesti että pelillisesti heikkoa, ja he ovatkin luoneet vain noin 0,70xg per peli, ja laukoneet maalia kohti reilu kaksi kertaa per peli. Vierasjoukkue Samsunsporin non-penalty xG lukema on 1,13 per peli, joten ei sekään päätä huimaa. alle 2,25 maalia @1,99 @epicbet
    • Snooker Scottish Open karsinta klo 15:00 Ursenbacher, A - Channoi, P Pelivalinta: Channoi, P +2,5 freimiä Kerroin: 1,90 Bet365 Ursenbacherin kauden alku on ollut surkea. Peliesitykset olleet todella heikkoja ja mitään nopeaa suunnan muutosta tuskin on tulossa. Breikkipeli ei ole toiminut lainkaan ja helppoja virheitä tulee liikaa. Channoi on nuori naispelaaja, joka on menestynyt hyvin naisten turnauksissa. Channoi on ajoittain pystynyt väläyttämään hyviä suorituksia myös karsintaotteluissa, mutta varmuutta tarvitsee vielä lisää. Jos Ursenbacher ei selvästi paranna otteitaan, on Channoilla mahdollisuudet vaikka otteluvoittoonkin. Mielestäni Ursenbacher on kertoimissa liian selvän suosikin asemassa.
    • Koripallo Aasian kisat naiset klo 7:50 Kazakhstan (N) - Japani (N) Pelivalinta: Kazakhstan (N) alle 47,5 pistettä Kerroin: 1,75 Unibet Ottelun voittajasta ei epäselvyyttä ole, Japani tulee ottelun voittamaan selvin luvuin. Japani on joka osa-alueella selvästi laadukkaampi joukkue kuin Kazakhstan. Kazakhstanin otteet ovat vuosien mittaan heikentyneet selvästi. Vuosia sitten Kazakhstan pystyi vielä tasaisempiin otteluihin parempia maita vastaan, mutta nykyvire on Kazakhstanilla heikko. Muu kuin Japanin ylivoimainen voitto olisi suuri yllätys. Odotan matsista hieman vähäkorisempaa kamppailua, Kazakhstanilla tulee olemaan vaikeaa pisteiden teko ja uskon heidän jäävän alle 48 pisteeseen.
×
×
  • Create New...